PARTITS CAP DE SETMANA (08-09 D’NOVEMBRE)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 1 i 2 d’novembre de 2014.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP CORNELLA MPAL. CORNELLA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE 12:15
JUVENIL C SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULAL HOSPITALET DISSABTE 18:00
JUVENIL D SANTA EULALIA NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
JUVENIL E MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 20:00
CADET A LLEIDA MPAL. MANGRANERS DISSABTE 18:30
CADET B TECNOFUTBOL NARCIS SALA DISSABTE 14:00
CADET C LLOREDA MPAL. LLOREDA DIUMENGE 20:00
CADET D HORTA MPAL. HORA DIUMENGE 16:00
CADET E SISTRELLS NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
CADET F GORNAL NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
INFANTIL A LLEIDA NARCIS SALA DISSABTE 12:30
INFANTIL B PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DIUMENGE 12:30
INFANTIL C SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 15:00
INFANTIL D LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 15:15
INFANTIL E GUINEUETA NARCIS SALA DISSABTE 08:30
INFANTIL F SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 14:45
FEMENI A LEVANTE LAS PLANAS NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI B TARREGA CAMP D’ESPORTS JOAN CAPDEVILA DIUMENGE 16:00
FEMENI C (CAD ) MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 18:00
FEMENI D (INF 1º) MERCANTIL ARRAHONA MERINALS DISSABTE 13:30
ALEVI A FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
ALEVI B JABAC TERRASSA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
ALEVI C GAVA CAN TORELLO DISSABTE 10:00
ALEVI D VILAMOVA Y LA GELTRU NARCIS SALA DIUMENGE 14:15
ALEVI E CAN BUXERES MPAL. CAN BUXERES DISSABTE 10:30
ALEVI F MONTAÑESA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI G COLLBLANC SANTS MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI H DIAGONAL MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI I SAGRADA FAMILIA COMPLEX PORT PIENC DISSABTE 09:00
ALEVI J HERMES MPAL. AISS DISSABTE 12:00
BENJAMI A CASTELLDEFELS MPAL. ELS CANYARS DISSABTE 10:15
BENJAMI B CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DISSABTE 14:45
BENJAMI C ALZAMORA NARCIS SALA DIUMENGE 14:15
BENJAMI D FUNDACIO EUROPA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
BENJAMI E FUNDACIO EUROPA MPAL. L’ALIGA DIUMENGE 09:30
BENJAMI F PARC MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI G PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 10:00
BENJAMI H SANTS MPAL. AISS DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI A LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 12:00
PRE BENJAMI B VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
PRE BENJAMI C BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DISSABTE 11:00
PRE BENJAMI D BON PASOR NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
PRE BENJAMI E COLLBLANC SANTS ARISTIDES MAILLOL DISSABTE 10:00

Més en

El Sant Andreu visitarà demà la Casa Asil

Premsa18 de desembre de 2018

Victòria del Juvenil A i derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa17 de desembre de 2018

Que sigui un punt d’inflexió (4-0)

Premsa16 de desembre de 2018

Sense marge d’error

Premsa15 de desembre de 2018