PARTITS CAP DE SETMANA (15-16 D’NOVEMBRE)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 15 i 16 d’novembre de 2014.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP ESPANYOL NARCIS SALA DIUMENGE 17:00
JUVENIL A HOSPITALET MPAL. L’HOSPITALET DISSABTE 18:00
JUVENIL B FUNDACIO HERMES CAN BUXERES DIUMENGE 10:00
JUVENIL C TECNOFUTBOL NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL D CAN VIDALET MPAL. EL MOLI DISSABTE 18:15
JUVENIL E CANYELLES MPAL. CANYELLES DISSABTE 18:00
CADET A DAMM NARCIS SALA DIUMENGE 19:30
CADET B SANTS LA BASCULA DISSABTE 17:30
CADET C EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 15:00
CADET D LLEFIA NARCIS SALA DIUMENGE 12:!5
CADET F SISTRELLS ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES DIUMENGE 14:00
INFANTIL A CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DISSABTE 18:30
INFANTIL B SANT GABRIEL NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
INFANTIL C JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
INFANTIL D GUINEUETA NARCIS SALA DISSABTE 13:30
INFANTIL F LLEFIA MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
FEMENI A BARCELONA CUITAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DIUMENGE 12:00
FEMENI C (CAD ) FONSANTA FATJO MPAL. AISS DIUMENGE 12:00
FEMENI D (INF 1º) ESPANYOL MPAL. AISS DISSABTE 10:00
ALEVI A GRANOLLERS NARCIS SALA DISSABTE 12:15
ALEVI B MANRESA NOU CONGOST DIUMENGE 14:00
ALEVI C CORNELLA NARCIS SALA DISSABTE 12:15
ALEVI D CUBELLES JOSEP PONS I VENTURA DIUMENGE 11:30
ALEVI E CASTELLDEFELES NARCIS SALA DISSABTE 08:30
ALEVI F BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DISSABTE 12:30
ALEVI G MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 10:00
ALEVI H PARC COMPLEZ FORT PIENC DISSABTE 12:00
ALEVI J SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE SANT MARTI DIUMENGE 18:00
BENJAMI A HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 16:45
BENJAMI B JABAC TERRASA MPAL. CAN JOFRESA DISSABTE 09:30
BENJAMI C GUINEUETA MPAL. GUINEUETA DISSABTE 11:00
BENJAMI D PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 15:30
BENJAMI E SANTS CAMP FUTBOL ENERGIA DIUMENGE 10:30
BENJAMI F F. GRAMA NOU MPAL. SANTA COLOMA DISSABTE 10:45
BENJAMI G 5 COPES MPAL. AISS DISSABTE 10:00
BENJAMI H DAMM MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
PRE BENJAMI A JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI B MARTINENC PETIT MARTINENC DISSABTE 10:15
PRE BENJAMI C CARMELO NARCIS SALA DISSABTE 16:45
PRE BENJAMI D F. GRAMA MPAL. LES OLIVERES DISSABTE 13:00
PRE BENJAMI E PREMIER MPAL. AISS DIUMENGE 09:00

Més en

Entrades anticipades pel duel contra l’Hospitalet

Premsa25 d'abril de 2018

Promoció d’entrades pel duel contra l’Hospitalet

Premsa23 d'abril de 2018

Victòria del Femení, derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa23 d'abril de 2018

Apunta’t al Campus d’Estiu 2018 del Sant Andreu!

Premsa23 d'abril de 2018