PARTITS CAP DE SETMANA (29-30 D’NOVEMBRE)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 29 i 30 d’novembre de 2014.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP MALLORCA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DISSABTE 16:30
JUVENIL B HOSPITALET NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
JUVENIL D FUNDACIÓ HOSPITALET ATLETIC MPAL. PROVENÇANA DISSABTE 18:00
JUVENIL E MERCAT NOU MAGORIA CAMP DE FUTBOL L’ENERGIA DISSABTE 13:45
CADET A JABAC TERRASSA NARCIS SALA DISSABTE 18:00
CADET B PERFROMANCE LA BASCULA DIUMENGE 14:15
CADET C SISTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 14:00
CADET D VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
CADET E LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 16:45
CADET F CINCO COPAS CLOT DE LA MEL DIUMENGE 11:15
INFANTIL A SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 16:30
INFANTIL B PERFORMANCE MPAL. AISS DIUMENGE 12:30
INFANTIL C ALZAMORA NARCIS SALA DISSABTE 08:30
INFANTIL D VILA OLIMPICA MPAL. CAN ARANYO AGAPITO DISSABTE 10:15
INFANTIL E SARRIA NARCIS SALA DISSABTE 12:30
INFANTIL F MERDIDIANA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
FEMENI A SON SARDINA NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI B GIMNASTIC DE MANRESA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
FEMENI C (CAD ) EUROPA MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
FEMENI D (INF 1º) PENYA BLANC I BLAVA LA ROCA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
ALEVI A MATARO NARCIS SALA DISSABTE 16:00
ALEVI B SAN CUGAT JAUME TUBAU DISSABTE 11:40
ALEVI C JUPITER MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI D GAVA CAN TORELLO DISSABTE 10:00
ALEVI E GAVA MAR NARCIS SALA DIUMENGE 14:30
ALEVI F CINC COPES COMPLEZ FORT PIENC DIUMENGE 10:30
ALEVI G CP SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 13:00
ALEVI H LLOREDA MPAL. LLOREDA DISSABTE 10:45
ALEVI I HERMES MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI J SANTS LA BASCULA DISSABTE 12:15
BENJAMI A HORTA NARCIS SALA DISSABTE 16:00
BENJAMI B VILA OLIMPICA CLOT DE LA MEL DISSABTE 09:45
BENJAMI C ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DISSABTE 15:45
BENJAMI D LLOREDA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
BENJAMI F SALESIANS BOSCO SALESIANS HORTA DISSABTE 10:30
BENJAMI G SARRIA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI H SISTRELLS MPAL. AISS DISSABTE 10:30
PRE BENJAMI A BUFALA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
PRE BENJAMI B BUFALA MPAL. BUFALA DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI C DON BOSCO MPAL. AISS DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI D YOUNG TALENT MPAL. BADALONA SUD DIUMENGE 12:00

Més en

Victòria del Femení, derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa16 d'abril de 2018

Color a la graderia, grisor a la gespa (1-1)

Premsa15 d'abril de 2018

Un derbi que pot ser decisiu

Premsa13 d'abril de 2018

La Selecció Catalana sub-12 convoca l’andreuenc Leandro Ebang

Premsa13 d'abril de 2018