Resultats – Cap de setmana (15/16 D’NOVEMBRE)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 15 i 16 d’Novembre de 2014.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP ESPANYOL NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 0 E
JUVENIL A HOSPITALET MPAL. L’HOSPITALET DISSABTE 1 – 1 E
JUVENIL B FUNDACIO HERMES CAN BUXERES DIUMENGE 2 – 0 P
JUVENIL C TECNOFUTBOL NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
JUVENIL D CAN VIDALET MPAL. EL MOLI DISSABTE 2 – 3 G
JUVENIL E CANYELLES MPAL. CANYELLES DISSABTE 4 – 3 P
CADET A DAMM NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 2 P
CADET B SANTS LA BASCULA DISSABTE 1 – 1 E
CADET C EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
CADET D LLEFIA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
CADET F SISTRELLS ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES DIUMENGE 1 – 4 G
INFANTIL A CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DISSABTE 4 – 0 P
INFANTIL B SANT GABRIEL NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
INFANTIL C JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 1 P
INFANTIL D GUINEUETA NARCIS SALA DISSABTE 5 – 0 G
INFANTIL F LLEFIA MPAL. AISS DIUMENGE 2 – 0 G
FEMENI A BARCELONA CUITAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DIUMENGE 4 – 0 P
FEMENI C (CAD ) FONSANTA FATJO MPAL. AISS DIUMENGE 7 – 2 G
FEMENI D (INF 1º) ESPANYOL MPAL. AISS DISSABTE 4 – 6 P
ALEVI A GRANOLLERS NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
ALEVI B MANRESA NOU CONGOST DIUMENGE 2 – 1 P
ALEVI C CORNELLA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 6 P
ALEVI D CUBELLES JOSEP PONS I VENTURA DIUMENGE 4 – 4 E
ALEVI E CASTELLDEFELES NARCIS SALA DISSABTE 9 – 2 G
ALEVI F BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DISSABTE 5 – 2 P
ALEVI G MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 8 – 0 G
ALEVI H PARC COMPLEZ FORT PIENC DISSABTE 4 – 3 P
ALEVI J SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE SANT MARTI DIUMENGE 2 – 6 G
BENJAMI A HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 P
BENJAMI B JABAC TERRASA MPAL. CAN JOFRESA DISSABTE 4 – 4 E
BENJAMI C GUINEUETA MPAL. GUINEUETA DISSABTE 6 – 3 P
BENJAMI D PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 2 – 4 G
BENJAMI E SANTS CAMP FUTBOL ENERGIA DIUMENGE 1 – 1 E
BENJAMI F F. GRAMA NOU MPAL. SANTA COLOMA DISSABTE 2 – 3 G
BENJAMI G 5 COPES MPAL. AISS DISSABTE 3 – 0 G
BENJAMI H DAMM MPAL. AISS DIUMENGE 0 – 12 P
PRE BENJAMI A JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
PRE BENJAMI B MARTINENC PETIT MARTINENC DISSABTE 4 – 1 G
PRE BENJAMI C CARMELO NARCIS SALA DISSABTE 3 – 1 G
PRE BENJAMI D F. GRAMA MPAL. LES OLIVERES DISSABTE 0 – 3 G
PRE BENJAMI E PREMIER MPAL. AISS DIUMENGE 0 – 4 P

Més en

Sessió d’entrenament a la platja

Premsa21 de juliol de 2018

Ferran Jutglà, joventut i qualitat ofensiva

Premsa20 de juliol de 2018

Mario Iniesta assumeix la Direcció Esportiva

Premsa20 de juliol de 2018

Carta de comiat d’Àlex Redondo

Premsa19 de juliol de 2018