Resultats Futbol Base. Cap de setmana (01/02 D’NOVEMBRE)

Resultats dels partits de futbol base de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 25 i 26 d’Octubre de 2014.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP REUS NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 1 P
JUVENIL A ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DIUMENGE 6 – 0 P
JUVENIL B DAMM MPAL. HORTA DIUMENGE 3 – 1 P
JUVENIL C CINC COPES NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 2 E
JUVENIL D COLLBLANC SANTS IME ARISTIDES MAILLOL DISSABTE 2 – 3 G
JUVENIL E LA SALLE COL·LEGI LA SALLE DISSABTE 4 – 4 E
CADET A BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
CADET B MASNOU MPAL. MANOU DIUMENGE 2 – 2 E
CADET C LA SALLE NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
CADET D FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
CADET E CINC COPES CLOT DE LA MEL DISSABTE 1 – 4 G
CADET F CIUTAT MERIDIANA CIUTAT MERIDIANA DISSABTE 2 – 3 G
INFANTIL A ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DISSABTE 4 – 0 P
INFANTIL B CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
INFANTIL C TRAJANA NARCIS SALA DIUMENGE 6 – 1 G
INFANTIL D CAN BUXERES NARCIS SALA DISSABTE 7 – 0 G
INFANTIL E LLEFIA MPAL. LLEFIA DIUMENGE 2 – 2 E
INFANTIL F LA SALLE MPAL. AISS DISSABTE 1 – 3 P
FEMENI A EUROPA MPAL. SARDENYA DIUMENGE 3 – 1 P
FEMENI B SEAGULL NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 2 P
FEMENI C (CAD ) VILASSAR DE MAR NARCIS SALA DISSABTE 6 – 1 G
FEMENI D (INF 1º) CENTELLES MPAL. AISS DISSABTE 4 – 11 P
ALEVI A TECNOFUTBOL FUNDACION MARCET DISSABTE 1 – 2 G
ALEVI B GAVA CAN TORELLO DISSABTE 1 – 5 G
ALEVI C PERFORMANCE MPAL. AISS DIUMENGE 2 – 1 G
ALEVI D PRAT BLAUGRANA CAN ESTRUCH DISSABTE 2 – 3 G
ALEVI E VILADECANS NARCIS SALA DISSABTE 6 – 1 G
ALEVI F SANTS MPAL. L’ENERGIA DIUMENGE 7 – 1 P
ALEVI G TRAJANA SANT ADRIA DE BESOS DISSABTE 1 – 3 G
ALEVI H SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DIUMENGE 2 – 3 G
ALEVI I CAN VIDALET MPAL AISS DISSABTE 1 – 0 G
ALEVI J HOSPITALENSE HOSPITALET CENTRE DISSABTE 1 – 6 G
ALEVI K SANT MARTI CONDAL MPAL. AISS DIUMENGE 3 – 4 P
BENJAMI A GAVA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 2 E
BENJAMI B GIMNASTIC DE MANRESA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
BENJAMI C BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DIUMENGE 4 – 3 P
BENJAMI D SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 3 – 1 P
BENJAMI E JOANENC MPAL. AISS DISSABTE 2 – 7 P
BENJAMI F VILA OLIMIPICA CLOT DE LA MEL DIUMENGE 5 – 1 P
BENJAMI G PUJADAS MPAL. AISS DISSABTE 8 – 0 G
BENJAMI H ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 6 – 2 P
BENJAMI I PONT DE MARINA – SAGRADA FAMILIA COMPLEX FORT-PIENC DISSABTE 4 – 5 G
PRE BENJAMI A ALZAMORA NARCIS SALA DISSABTE 5 – 2 G
PRE BENJAMI B GUINEUETA MPAL. GUINEUETA DISSABTE 5 – 1 P
PRE BENJAMI D POMAR MPAL. POMAR DISSABTE 3 – 0 P

Més en

Acord de renovació amb Elhadji Baldeh

Premsa10 de juliol de 2018

El Sant Andreu torna als entrenaments el dia 18

Premsa10 de juliol de 2018

Acord de renovació amb Alberto Carroza

Premsa9 de juliol de 2018

Acord de renovació amb David López

Premsa5 de juliol de 2018