Resultats – Cap de setmana (08/09 D’NOVEMBRE)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 08 i 09 d’Novembre de 2014.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP CORNELLA MPAL. CORNELLA DIUMENGE 0 – 0 E
JUVENIL A EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
JUVENIL B JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 3 P
JUVENIL C SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULAL HOSPITALET DISSABTE 1 – 2 G
JUVENIL D SANTA EULALIA NARCIS SALA DIUMENGE 9 – 1 G
JUVENIL E MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P
CADET A LLEIDA MPAL. MANGRANERS DISSABTE 1 – 1 E
CADET B TECNOFUTBOL NARCIS SALA DISSABTE 4 – 1 G
CADET C LLOREDA MPAL. LLOREDA DIUMENGE 4 – 3 P
CADET D HORTA MPAL. HORA DIUMENGE 3 – 3 E
CADET E SISTRELLS NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 1 P
INFANTIL A LLEIDA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 4 P
INFANTIL B PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DIUMENGE 0 – 10 G
INFANTIL C SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 0 – 4 G
INFANTIL D LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 1 – 2 G
INFANTIL E GUINEUETA NARCIS SALA DISSABTE 4 – 1 G
INFANTIL F SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 5 – 1 P
FEMENI A LEVANTE LAS PLANAS NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 5 P
FEMENI B TARREGA CAMP D’ESPORTS JOAN CAPDEVILA DIUMENGE 7 – 2 P
FEMENI C (CAD ) MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 1 – 3 G
FEMENI D (INF 1º) MERCANTIL ARRAHONA MERINALS DISSABTE 4 – 2 P
ALEVI A FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 3 P
ALEVI B JABAC TERRASSA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 0 :G
ALEVI C GAVA CAN TORELLO DISSABTE 4 – 1 P
ALEVI D VILAMOVA Y LA GELTRU NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 3 E
ALEVI E CAN BUXERES MPAL. CAN BUXERES DISSABTE 2 – 4 G
ALEVI F MONTAÑESA MPAL. AISS DISSABTE 2 – 5 P
ALEVI G COLLBLANC SANTS MPAL. AISS DISSABTE 0 – 3 P
ALEVI H DIAGONAL MPAL. AISS DISSABTE 3 – 1 G
ALEVI I SAGRADA FAMILIA COMPLEX PORT PIENC DISSABTE 1 – 5 G
ALEVI J HERMES MPAL. AISS DISSABTE 5 – 2 G
BENJAMI A CASTELLDEFELS MPAL. ELS CANYARS DISSABTE 1 – 2 G
BENJAMI B CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DISSABTE 1 – 3 G
BENJAMI C ALZAMORA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
BENJAMI D FUNDACIO EUROPA MPAL. AISS DISSABTE 2 – 2 E
BENJAMI E FUNDACIO EUROPA MPAL. L’ALIGA DIUMENGE 6 – 1 P
BENJAMI F PARC MPAL. AISS DISSABTE 2 – 3 P
BENJAMI G PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 8 – 1 P
BENJAMI H SANTS MPAL. AISS DISSABTE 0 – 11 P
PRE BENJAMI A LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 2 – 6 G
PRE BENJAMI B VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 9 P
PRE BENJAMI C BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DISSABTE 2 – 1 P
PRE BENJAMI D BON PASOR NARCIS SALA DIUMENGE 5 – 0 G
PRE BENJAMI E COLLBLANC SANTS ARISTIDES MAILLOL DISSABTE 8 – 1 P

 

Per a més informació podeu contactar amb premsa@uesantandreu.cat

SEGUEIX-NOS