PARTITS CAP DE SETMANA (13-14 DESEMBRE)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 13 i 14 de desembre de 2014.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP HURACAN NARCIS SALA DIUMEGE 17:00
JUVENIL A MANLLEU NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B HORTA MPAL. HORTA DISSABTE 18:45
JUVENIL C MONTAÑESA MPAL. NOU BARRIS DIUMENGE 12:30
JUVENIL D COLLBLANCH NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL E PENYA ANGUERA NARCIS SALA DIUMENGE 19:30
CADET A GIRONES SABAT BARRI GERMANS SABAT DIUMENGE 19:00
CADET B CAN VIDALET NARCIS SALA DISSABTE 14:00
CADET C CINC COPES COMPLEX FORT PIENC DISSABTE 14:45
CADET D APA POBLE SEC MPAL. LA SATALIA DISSABTE 12:00
CADET E BON PASTOR NARCIS SALA DIUMENGE 08:45
INFANTIL A JABAC TERRASSA NARCIS SALA DIUMENGE 12:15
INFANTIL B BADALONA MPAL. BADALONA DIUMENGE 17:00
INFANTIL C COLLBLANCH SANTS ARISTIDES MAILLOL DISSABTE 15:00
INFANTIL D SARRIA NARCIS SALA DISSABTE 12:30
INFANTIL E COLLBLANCH TORRASSA PUBILLA CASAS DISSABTE 14:00
INFANTIL F MARTINENC MPAL. GUINARDO DIUMENGE 14:!5
FEMENI A SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 11:00
FEMENI B LA PLANADA MPAL. ROUREDA DIUMENGE 16:00
FEMENI C (CAD ) ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DIUMENGE 14:00
FEMENI D (INF 1º) BONAIRE BONAIRE DIUMENGE 09:00
ALEVI B HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 16:00
ALEVI C COLLBLANCH SANTS ARISTIDES MAILLOL DISSABTE 16:30
ALEVI D CORNELLA NARCIS SALA DISSABTE 16:00
ALEVI E LA FLORIDA MPAL. LA FLORIDA DISSABTE 12:30
ALEVI F POMAR MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI G SANTS NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
ALEVI H MARTINENC MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI A SANT GABRIEL MPAL. HOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 09:00
BENJAMI B SANT CUGAT ESPORT NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
BENJAMI C VILA OLIMPICA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI D POMAR MPAL. POMAR DISSABTE 10:15
BENJAMI E HORTA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI F ARRABAL CALAF MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI G BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DISSABTE 12:30
BENJAMI H VILA OLIMPICA AGAPITO FERNANDEZ DISSABTE 09:45
PRE BENJAMI A SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 12:00
PRE BENJAMI B FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C MARTINENC PETIT MARTINEN F7 DISSABTE 11:30
PRE BENJAMI D VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI E PERFORMANCE GEMINIS DISSABTE 12:00

Més en

Derrotes del Juvenil A i del Sant Andreu Atlètic

Premsa15 de gener de 2018

Els torrons no s’han digerit bé (0-3)

Premsa14 de gener de 2018

Refermar la segona posició

Premsa13 de gener de 2018

Les prèvies: Juvenil A, Sant Andreu Atlètic i Femení

Premsa13 de gener de 2018