PARTITS CAP DE SETMANA (20-21 DESEMBRE)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 20 i 21 de Desembre de 2014.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP OLIMPIC DE XATIVA LA MURTRA DISSABTE 16:30
JUVENIL A GIRONA VILABRAREIX DIUMENGE 12:00
JUVENIL B SANT GABRIEL NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL C GUINEUETA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL D HORTA FELIU I CODINA DIUMENGE 12:00
JUVENIL E JOSEP MARIA GENE L’ALIGA DIUMENGE 18:15
CADET A GIRONA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
CADET B JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 16:15
CADET D VILLAVERDE NARCIS SALA DISSABTE 14:45
CADET E MARTINENC NARCIS SALA DIUMENGE 14:00
CADET F GUINEUETA MPAL. LA GUINEUETA DISSABTE 16:00
INFANTIL A REUS ESTADI MPAL. DE REUS DISSABTE 15:00
INFANTIL B FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 13:15
INFANTIL C HORTA FELIU I CODINA DISSABTE 14:00
INFANTIL D PUJADAS MARESME – LLUL DISSABTE 11:30
INFANTIL E VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 10:30
INFANTIL F SANT MARTI CONDAL NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
FEMENI B MARTINENC NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
FEMENI C (CAD ) MOLINOS NARCIS SALA DIUMENGE 16:00
FEMENI D (INF 1º) PUIGREIG MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI A TORNEO POWERADA MPAL. CORNELLA DIS Y DIU VARIIS
ALEVI B DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 15:15
ALEVI C STOITCHKOV NOU TAXONERA DISSABTE 10:15
ALEVI D BARCELONA CIUTAT ESPORTIVA DIMECRES 19:00
ALEVI E HOSPITALET ESTADI HOSPITALET DIUMENGE 13:45
ALEVI F APA POBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 16:30
ALEVI G HORTA FELIU I CODINA DISSABTE 10:15
ALEVI H FUNDACIO HOSPITALET AT. MPAL. PROVENÇANA DISSABTE 14:00
ALEVI I BUFALA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
ALEVI J SINGUERLIN CAN ZAM 2 DIUMENGE 13:00
BENJAMI A CORNELLA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
BENJAMI B BARCELONA CIUTAT ESPORTIVA DIUMENGE 12:00
BENJAMI C BARCINO NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
BENJAMI E SISTRELS CAN CABANYES DIUMENGE 14:00
BENJAMI F TRAJANA MPAL. SANT ADRIA DEL BESOS DISSABTE 13:00
BENJAMI G ALZAMORA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI H ARRABAL CALF MPAL. AISS DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI B HORTA FELIU I CODINA DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI C MONTAÑESA NOU BARRIS DISSABTE 09:50
PRE BENJAMI D MARTINENC NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
PRE BENJAMI E HOSPITALENSE NARCIS SALA DISSABTE 12:15

Més en

Actes pels 50 anys del Narcís Sala

admin22 de gener de 2020

Daniel Cardozo, nou partner de la UE Sant Andreu

Premsa21 de gener de 2020

Derrotes del Femení A i Femení B

Premsa20 de gener de 2020

Els darrers minuts passen factura (2-0)

Premsa20 de gener de 2020