PARTITS CAP DE SETMANA (20-21 DESEMBRE)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 20 i 21 de Desembre de 2014.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP OLIMPIC DE XATIVA LA MURTRA DISSABTE 16:30
JUVENIL A GIRONA VILABRAREIX DIUMENGE 12:00
JUVENIL B SANT GABRIEL NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL C GUINEUETA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL D HORTA FELIU I CODINA DIUMENGE 12:00
JUVENIL E JOSEP MARIA GENE L’ALIGA DIUMENGE 18:15
CADET A GIRONA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
CADET B JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 16:15
CADET D VILLAVERDE NARCIS SALA DISSABTE 14:45
CADET E MARTINENC NARCIS SALA DIUMENGE 14:00
CADET F GUINEUETA MPAL. LA GUINEUETA DISSABTE 16:00
INFANTIL A REUS ESTADI MPAL. DE REUS DISSABTE 15:00
INFANTIL B FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 13:15
INFANTIL C HORTA FELIU I CODINA DISSABTE 14:00
INFANTIL D PUJADAS MARESME – LLUL DISSABTE 11:30
INFANTIL E VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 10:30
INFANTIL F SANT MARTI CONDAL NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
FEMENI B MARTINENC NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
FEMENI C (CAD ) MOLINOS NARCIS SALA DIUMENGE 16:00
FEMENI D (INF 1º) PUIGREIG MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI A TORNEO POWERADA MPAL. CORNELLA DIS Y DIU VARIIS
ALEVI B DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 15:15
ALEVI C STOITCHKOV NOU TAXONERA DISSABTE 10:15
ALEVI D BARCELONA CIUTAT ESPORTIVA DIMECRES 19:00
ALEVI E HOSPITALET ESTADI HOSPITALET DIUMENGE 13:45
ALEVI F APA POBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 16:30
ALEVI G HORTA FELIU I CODINA DISSABTE 10:15
ALEVI H FUNDACIO HOSPITALET AT. MPAL. PROVENÇANA DISSABTE 14:00
ALEVI I BUFALA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
ALEVI J SINGUERLIN CAN ZAM 2 DIUMENGE 13:00
BENJAMI A CORNELLA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
BENJAMI B BARCELONA CIUTAT ESPORTIVA DIUMENGE 12:00
BENJAMI C BARCINO NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
BENJAMI E SISTRELS CAN CABANYES DIUMENGE 14:00
BENJAMI F TRAJANA MPAL. SANT ADRIA DEL BESOS DISSABTE 13:00
BENJAMI G ALZAMORA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI H ARRABAL CALF MPAL. AISS DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI B HORTA FELIU I CODINA DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI C MONTAÑESA NOU BARRIS DISSABTE 09:50
PRE BENJAMI D MARTINENC NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
PRE BENJAMI E HOSPITALENSE NARCIS SALA DISSABTE 12:15

Més en

Victòries del Juvenil A i del Sant Andreu Atlètic

Premsa24 de setembre de 2018

Retrobament amb la victòria (2-1)

Premsa23 de setembre de 2018

Duel directe al Narcís Sala

Premsa22 de setembre de 2018

Les prèvies: Juvenil A i Sant Andreu Atlètic

Premsa21 de setembre de 2018