Resultats – Cap de setmana (13/14 DESEMBRE)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 13 i 14 d’Desembre de 2014.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP HURACAN NARCIS SALA DIUMEGE 0 – 2 P
JUVENIL A MANLLEU NARCIS SALA DISSABTE 0 – 0 E
JUVENIL B HORTA MPAL. HORTA DISSABTE 3 – 3 E
JUVENIL C MONTAÑESA MPAL. NOU BARRIS DIUMENGE 0 – 4 G
JUVENIL D COLLBLANCH NARCIS SALA DISSABTE 6 – 0 G
JUVENIL E PENYA ANGUERA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 3 P
CADET A GIRONES SABAT BARRI GERMANS SABAT DIUMENGE 3 – 0 P
CADET B CAN VIDALET NARCIS SALA DISSABTE 0 – 1 P
CADET C CINC COPES COMPLEX FORT PIENC DISSABTE 2 – 3 G
CADET D APA POBLE SEC MPAL. LA SATALIA DISSABTE 2 – 9 G
CADET E BON PASTOR NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 2 G
INFANTIL A JABAC TERRASSA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 2 P
INFANTIL B BADALONA MPAL. BADALONA DIUMENGE 2 – 2 E
INFANTIL C COLLBLANCH SANTS ARISTIDES MAILLOL DISSABTE 0 – 8 G
INFANTIL D SARRIA NARCIS SALA DISSABTE 8 – 1 G
INFANTIL E COLLBLANCH TORRASSA PUBILLA CASAS DISSABTE 1 – 5 G
INFANTIL F MARTINENC MPAL. GUINARDO DIUMENGE 3 – 0 P
FEMENI A SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 3 – 2 P
FEMENI B LA PLANADA MPAL. ROUREDA DIUMENGE 2 – 0 P
FEMENI C (CAD ) ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DIUMENGE 3 – 1 P
FEMENI D (INF 1º) BONAIRE BONAIRE DIUMENGE 3 – 1 P
ALEVI A SANT CUGAT JAUME TUBAU DISSABTE 0 – 2 G
ALEVI B HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 2 – 2 E
ALEVI C COLLBLANCH SANTS ARISTIDES MAILLOL DISSABTE 5 – 5 E
ALEVI D CORNELLA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 9 P
ALEVI E LA FLORIDA MPAL. LA FLORIDA DISSABTE 0 – 6 G
ALEVI F POMAR MPAL. AISS DISSABTE 5 – 1 G
ALEVI G SANTS NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 7 P
ALEVI H MARTINENC MPAL. AISS DISSABTE 1 – 0 G
BENJAMI A SANT GABRIEL MPAL. HOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 3 – 0 P
BENJAMI B SANT CUGAT ESPORT NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 1 G
BENJAMI C VILA OLIMPICA MPAL. AISS DISSABTE 4 – 1 G
BENJAMI D POMAR MPAL. POMAR DISSABTE 1 – 4 G
BENJAMI E HORTA MPAL. AISS DISSABTE 2 – 6 P
BENJAMI F ARRABAL CALAF MPAL. AISS DISSABTE 9 – 3 G
BENJAMI G BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DISSABTE 6 – 2 P
BENJAMI H VILA OLIMPICA AGAPITO FERNANDEZ DISSABTE 7 – 1 G
PRE BENJAMI A SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 1 – 9 G
PRE BENJAMI B FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 5 P
PRE BENJAMI C MARTINENC PETIT MARTINEN F7 DISSABTE 0 – 7 G
PRE BENJAMI D VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
PRE BENJAMI E PERFORMANCE GEMINIS DISSABTE 8 – 0 P

Més en

Prèvia Sant Andreu Atlètic i Femení

Premsa20 d'abril de 2018

David Prats no continuarà al capdavant del Juvenil A

Premsa20 d'abril de 2018

Victòria del Femení, derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa16 d'abril de 2018

Color a la graderia, grisor a la gespa (1-1)

Premsa15 d'abril de 2018