Resultats – Cap de setmana (29/30 D’NOVEMBRE)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 29 i 30 d’Novembre de 2014.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP MALLORCA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 0 E
JUVENIL A CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DISSABTE 0 – 3 G
JUVENIL B HOSPITALET NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 1 P
JUVENIL D FUNDACIÓ HOSPITALET ATLETIC MPAL. PROVENÇANA DISSABTE 3 – 1 P
JUVENIL E MERCAT NOU MAGORIA CAMP DE FUTBOL L’ENERGIA DISSABTE 5 – 0 P
CADET A JABAC TERRASSA NARCIS SALA DISSABTE SUSPENDIDO
CADET B PERFROMANCE LA BASCULA DIUMENGE 0 – 6 G
CADET C SISTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P
CADET D VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE SUSPENDIDO
CADET E LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 7 – 2 P
CADET F CINCO COPAS CLOT DE LA MEL DIUMENGE 1 – 2 G
INFANTIL A SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 0 – 4 P
INFANTIL B PERFORMANCE MPAL. AISS DIUMENGE 4 – 0 G
INFANTIL C ALZAMORA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 0 G
INFANTIL D VILA OLIMPICA MPAL. CAN ARANYO AGAPITO DISSABTE 2 – 1 P
INFANTIL E SARRIA NARCIS SALA DISSABTE 6 – 0 G
INFANTIL F MERDIDIANA MPAL. AISS DIUMENGE 4 – 1 G
FEMENI A SON SARDINA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 3 P
FEMENI B GIMNASTIC DE MANRESA NARCIS SALA DISSABTE SUSPENDIDO
FEMENI C (CAD ) EUROPA MPAL. AISS DIUMENGE 4 – 0 G
FEMENI D (INF 1º) PENYA BLANC I BLAVA LA ROCA MPAL. AISS DISSABTE 5 – 1 P
ALEVI A MATARO NARCIS SALA DISSABTE 4 – 4 E
ALEVI B SAN CUGAT JAUME TUBAU DISSABTE 2 – 0 P
ALEVI C JUPITER MPAL. AISS DISSABTE 2 – 4 P
ALEVI D GAVA CAN TORELLO DISSABTE 3 – 1 P
ALEVI E GAVA MAR NARCIS SALA DIUMENGE 6 – 2 G
ALEVI F CINC COPES COMPLEZ FORT PIENC DIUMENGE 2 – 4 G
ALEVI G CP SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 3 – 2 P
ALEVI H LLOREDA MPAL. LLOREDA DISSABTE 5 – 1 P
ALEVI I HERMES MPAL. AISS DISSABTE 5 – 1 G
ALEVI J SANTS LA BASCULA DISSABTE 2 – 8 G
BENJAMI A HORTA NARCIS SALA DISSABTE 4 – 4 E
BENJAMI B VILA OLIMPICA CLOT DE LA MEL DISSABTE 6 – 5 P
BENJAMI C ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DISSABTE 3 – 5 G
BENJAMI D LLOREDA MPAL. AISS DISSABTE 4 – 1 G
BENJAMI F SALESIANS BOSCO SALESIANS HORTA DISSABTE 1 – 5 G
BENJAMI G SARRIA MPAL. AISS DISSABTE 1 – 2 P
BENJAMI H SISTRELLS MPAL. AISS DISSABTE 0 – 5 P
PRE BENJAMI A BUFALA MPAL. AISS DISSABTE 4 – 1 G
PRE BENJAMI B BUFALA MPAL. BUFALA DISSABTE 2 – 0 P
PRE BENJAMI C DON BOSCO MPAL. AISS DISSABTE 2 – 1 G
PRE BENJAMI D YOUNG TALENT MPAL. BADALONA SUD DIUMENGE 2 – 2 E

Més en

Victòria del Femení, derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa16 d'abril de 2018

Color a la graderia, grisor a la gespa (1-1)

Premsa15 d'abril de 2018

Un derbi que pot ser decisiu

Premsa13 d'abril de 2018

La Selecció Catalana sub-12 convoca l’andreuenc Leandro Ebang

Premsa13 d'abril de 2018