PARTITS CAP DE SETMANA (10-11 GENER)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 10 i 11 de Gener de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP NASTIC DE TARRAGONA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A BLANCA SUBUR NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B SANT IGNASI COLEGI SANT IGNASI DISSABTE 17:00
JUVENIL C MANIGUA VALLE HEBRON DISSABTE 15:45
JUVENIL D BELLBITGE NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
JUVENIL E CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
CADET A BORDETA DE LLEIDA MPAL. BORDETA DIUMENGE 11:30
CADET B ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 14:45
CADET C BARCINO MPAL. MENORCA DISSABTE 15:30
CADET D PERFORMANCE LA BASCULA DIUMENGE 14:30
CADET E BARCINO MPAL. MENORCA DISSABTE 08:30
CADET F LA SALLE NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
INFANTIL A EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
INFANTIL B RACING SARRIA PISTES UNIVERSITARIES DISSABTE 10:00
INFANTIL C SANTA EULALIA NARCIS SALA DIUMENGE 14:15
INFANTIL D JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 13:20
INFANTIL E APA POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 12:00
INFANTIL F BADALONA MPAL. DE BADALONA DISSABTE 14:15
FEMENI A ESPANYOL NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI B SANT QUIRCE DEL VALLES MPÀL. SAN QUIRCE DIUMENGE 18:!5
FEMENI D (INF 1º) VIC RIUPRIMER MPAL. AISS DISSABTE 12:00
ALEVI A DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 17:00
ALEVI B BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
ALEVI C SANT GABRIEL MPAL. AISS DISSABTE 12:00
ALEVI D DAMM MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
ALEVI E SANTA EULALIA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI F LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 13:30
ALEVI G ALZAMORA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI H CINC COPES MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI I HOSPITALENSE MPAL. HOSPITALET CENTRE DISSABTE 12:00
ALEVI J PERFORMANCE MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI A FUNDACIO EUROPA MPLA. L’ALIGA DISSABTE 10:00
BENJAMI B IGUALADA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
BENJAMI D APA POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 09:00
BENJAMI E BARCELONETA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
BENJAMI G MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 14:30
BENJAMI H BUFALA MPAL. BUFALA DISSABTE 10:15
PRE BENJAMI A FUNDACIO GRAMA MPAL. LES OLIVERES DISSABTE 12:00
PRE BENJAMI B PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 08:30
PRE BENJAMI C ARRABAL CALAF NARCIS SALA DISSABTE 08:30
PRE BENJAMI D CINC COPES CLOT DE LA MEL DISSABTE 08:45

Més en

Entrades anticipades pel duel contra l’Hospitalet

Premsa25 d'abril de 2018

Promoció d’entrades pel duel contra l’Hospitalet

Premsa23 d'abril de 2018

Victòria del Femení, derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa23 d'abril de 2018

Apunta’t al Campus d’Estiu 2018 del Sant Andreu!

Premsa23 d'abril de 2018