PARTITS CAP DE SETMANA (10-11 GENER)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 10 i 11 de Gener de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP NASTIC DE TARRAGONA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A BLANCA SUBUR NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B SANT IGNASI COLEGI SANT IGNASI DISSABTE 17:00
JUVENIL C MANIGUA VALLE HEBRON DISSABTE 15:45
JUVENIL D BELLBITGE NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
JUVENIL E CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
CADET A BORDETA DE LLEIDA MPAL. BORDETA DIUMENGE 11:30
CADET B ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 14:45
CADET C BARCINO MPAL. MENORCA DISSABTE 15:30
CADET D PERFORMANCE LA BASCULA DIUMENGE 14:30
CADET E BARCINO MPAL. MENORCA DISSABTE 08:30
CADET F LA SALLE NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
INFANTIL A EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
INFANTIL B RACING SARRIA PISTES UNIVERSITARIES DISSABTE 10:00
INFANTIL C SANTA EULALIA NARCIS SALA DIUMENGE 14:15
INFANTIL D JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 13:20
INFANTIL E APA POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 12:00
INFANTIL F BADALONA MPAL. DE BADALONA DISSABTE 14:15
FEMENI A ESPANYOL NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI B SANT QUIRCE DEL VALLES MPÀL. SAN QUIRCE DIUMENGE 18:!5
FEMENI D (INF 1º) VIC RIUPRIMER MPAL. AISS DISSABTE 12:00
ALEVI A DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 17:00
ALEVI B BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
ALEVI C SANT GABRIEL MPAL. AISS DISSABTE 12:00
ALEVI D DAMM MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
ALEVI E SANTA EULALIA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI F LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 13:30
ALEVI G ALZAMORA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI H CINC COPES MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI I HOSPITALENSE MPAL. HOSPITALET CENTRE DISSABTE 12:00
ALEVI J PERFORMANCE MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI A FUNDACIO EUROPA MPLA. L’ALIGA DISSABTE 10:00
BENJAMI B IGUALADA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
BENJAMI D APA POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 09:00
BENJAMI E BARCELONETA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
BENJAMI G MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 14:30
BENJAMI H BUFALA MPAL. BUFALA DISSABTE 10:15
PRE BENJAMI A FUNDACIO GRAMA MPAL. LES OLIVERES DISSABTE 12:00
PRE BENJAMI B PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 08:30
PRE BENJAMI C ARRABAL CALAF NARCIS SALA DISSABTE 08:30
PRE BENJAMI D CINC COPES CLOT DE LA MEL DISSABTE 08:45

Més en

Victòria del Sant Andreu Atlètic i derrota del Juvenil A

Premsa23 de gener de 2018

Promoció per diumenge i homenatge a Manel Casanova

Premsa23 de gener de 2018

El Femení, immers en una mala ratxa (2-0)

Premsa23 de gener de 2018

Forts en defensa (0-0)

Premsa21 de gener de 2018