PARTITS CAP DE SETMANA (17-18 GENER)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 17 i 18 de Gener de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP VILLAREAL CIUTAT ESPORTIVA VILA REAL DISABTE 17:00
JUVENIL A MATARO NARCIS SALA DISSABTE 18:!5
JUVENIL B FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
JUVENIL C JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL D CATALONIA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 20:00
JUVENIL E SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 18:00
CADET A MATARO NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
CADET B DAMM FELIU Y CODINA DISSABTE 14:15
CADET C TURO DE LA PEIRA NARCIS SALA DISSABTE 14:30
CADET D CATALONIA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
CADET E SANT IGNASI NARCIS SALA DIUMENGE 14:00
CADET F SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA HOSPITALET DISSABTE 13:45
INFANTIL A VIC RIUPRIMER MPAL. EL RIERAL DIUMENGE 10:30
INFANTIL B SARRIA NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
INFANTIL C SANTS MPAL. ENERGIA DIUMENGE 15:00
INFANTIL D VALLVIDRERA MPAL. VALLVIDRERA DISSABTE 10:30
INFANTIL E SINGUERLIN NARCIS SALA DISSABTE 11:30
INFANTIL F CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 13:00
FEMENI A ESTARTIR NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI B LLEIDA MPAL. AISS DIUMENGE 12:00
FEMENI C (CAD ) DAMM MPAL. AISS DISSABTE 10:30
FEMENI D (INF 1º) SANT GABRIEL MPAL. LA MINA DISSABTE 13:30
ALEVI A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 16:15
ALEVI B VILA OLIMPICA MPAL. AGAPITO FERNANDEZ DIUMENGE 10:00
ALEVI C SARRIA MPAL. CAN CARALLEU DISSABTE 13:00
ALEVI D IGUALADA ESTADI LES COMES DISSABTE 11:30
ALEVI E CAN VIDALET MPAL EL MOLI DISSABTE 11:15
ALEVI F SARRIA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI G JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 10:30
ALEVI H YOUNG TALENT MPAL. BADALONA SUD DIUMENGE 16:00
ALEVI I POMAR NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
ALEVI J POMAR MPAL. POMAR DISSABTE 11:30
BENJAMI A DAMM NARCIS SALA DISSABTE 16:15
BENJAMI B FUNDACIO EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 12:00
BENJAMI C MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 10:15
BENJAMI D COLLBLANCH TORRASSA NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
BENJAMI E CATALONIA LLARS MUNDET DISSABTE 12:45
BENJAMI F MARTINENC PETIT MARTINENC F7 DISSABTE 11:30
BENJAMI G POBLE NOU MPAL AISS DIUMENGE 10:30
BENJAMI H JUPITER MPAL. AISS DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI A MONTAÑESA NARCIS SALA DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI B TURO DE LA PEIRA MPAL. TURO DISSABTE 10:15
PRE BENJAMI C SAGRERENC MPAL. MENORCA DISSABTE 10:00
PRE BENJAMI D ZONA FRANCA NARCIS SALA DISSABTE 10:15
PRE BENJAMI E MAGORIA NARCIS SALA DISSABTE 09:00

Més en

Felipe Sá, velocitat i màgia a la banda

Premsa17 de juny de 2018

Comença la campanya de socis 2018/2019!

Premsa16 de juny de 2018

Méndez, Alfred, Priego i Alberto, baixes confirmades

Premsa16 de juny de 2018

Carlos Martínez torna al Narcís Sala

Premsa15 de juny de 2018