PARTITS CAP DE SETMANA (24-25 GENER)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 24 i 25 de Gener de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP HOSPITALET MPAL. L’HOSPOITALET DIUMENGE 12:00
JUVENIL A GIRONES SABAT BARRI GERMANS SABAT DISSABTE 17:45
JUVENIL B PREMIA NARCIS SALA DIUMENGE 15:15
JUVENIL C VILASSAR DE MAR XEVI RAMON DIUMENGE 12:!5
JUVENIL D BARCINO NARCIS SALA DIUMENGE 19:30
JUVENIL E RACING SARRIA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
CADET A NASTIC DE TARRAGONA NARCIS SALA DIUMENGE 17:30
CADET B SANTBOIA JOAN BAPTISTA MILA DIUMENGE 14:!5
CADET C BARCELONETA NARCIS SALA DISSABTE 15:00
CADET D MONTAÑESA NOU BARRIS DIUMENGE 16:!5
CADET E TRINITAT MPAL. TRINITAT VELLA DISSABTE 12:00
CADET F HOSPITALENSE NARCIS SALA DISSABTE 12:00
INFANTIL A DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 17:00
INFANTIL B CATALONIA ESCOLA INDUSTRIAL DIUMENGE 09:45
INFANTIL C GUINEUETA NARCIS SALA DIUMENGE 15:30
INFANTIL D CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 13:40
INFANTIL F CARMELO MPAL. CARMELO DISSABTE 12:20
FEMENI A VIC MPAL. RIUPRIMIR DIUMENGE 12:00
FEMENI C (CAD ) SANT GABRIEL MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI A MANLLEU NARCIS SALA DISSABTE 16:45
ALEVI B MARIANAO POBLET MPAL. MARIANAO DIUMENGE 10:30
ALEVI C MARTINENC NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
ALEVI D PRAT NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
ALEVI E SANT JOAN D’ESPI NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
ALEVI F HORTA MPAL. HORTA DISSABTE 10:15
ALEVI G PENYA ANGUERA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
ALEVI H LLEFIA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
ALEVI I SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DIUMENGE 18:00
ALEVI J PONT MARINA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI A CAN ANGLADA NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
BENJAMI B CIUTAT COOPERATIVA NARCIS SALA DISSABTE 16:45
BENJAMI C BUFALA MPAL. BUFALA DISSABTE 12:30
BENJAMI D ANGEL PEDRAZA LA BASCULA DIUMENGE 08:45
BENJAMI E GUINEUETA MPAL AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI F CINC COPES MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI G PERFORMANCE GEMINIS DISSABTE 13:15
BENJAMI H MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 13:15
PRE BENJAMI A SANT GABRIEL MPAL. CANYELLES DISSABTE 13:00
PRE BENJAMI B LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C SISTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI D LLEFIA MPAL. LLEFIA DIUMENGE 10:00
PRE BENJAMI E POINT DE MARINA COMPLEX FORT PIENC DISSABTE 09:00

Més en

Derrotes del Juvenil A i del Sant Andreu Atlètic

Premsa15 de gener de 2018

Els torrons no s’han digerit bé (0-3)

Premsa14 de gener de 2018

Refermar la segona posició

Premsa13 de gener de 2018

Les prèvies: Juvenil A, Sant Andreu Atlètic i Femení

Premsa13 de gener de 2018