PARTITS CAP DE SETMANA (31 GENER – 01 FEBRER)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 31 de Gener i 01 de Febrer de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP BADALONA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A MOLLET NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B EUROPA NOU SARDENYA DIUMENGE 16:00
JUVENIL C EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
JUVENIL D GUINARDO COMPLEX FORT PIENC DISSABTE 19:30
JUVENIL E CAN BUXERES MPAL. CAN BUXERES DISSABTE 14:00
CADET A ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA JARQUE DISSABTE 16:45
CADET B GAVA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
CADET C HERMES MPAL. MONTGAT DISSABTE 18:15
CADET D JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
CADET E JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE 14:!5
CADET F JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 16:00
INFANTIL A BORDETA DE LLEIDA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
INFANTIL B SANT IGNASI NARCIS SALA DISSABTE 15:00
INFANTIL C EUROPA NOU SARDENYA DISSABTE 15:00
INFANTIL D HOSPITALENSE MPAL. HOSPITALET CENTRE DISSABTE 12:30
INFANTIL E LA SALLE BONANOBA NARCIS SALA DISSABTE 13:30
INFANTIL F VILA OLIMPICA MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
FEMENI A TRANSPORTES ALCAINE NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI D (INF 1º) MANRESA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
ALEVI A EUROPA MPAL L’ALIGA DIUMENGE 13:30
ALEVI C BADALONA CAMP BADALONA DISSABTE 14:00
ALEVI D SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 09:15
ALEVI E CORNELLA MPAL. CORNELLA DIUMENGE 09:00
ALEVI F CATALONIA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI G RACING SARRIA PISTES U.B DIUMENGE 10:00
ALEVI H POBLE NOU COMPLEX MARESME – LLULL DIUMENGE 14:00
ALEVI I VILA OLIMPICA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI J LLOREDA MPAL. LLOREDA DISSABTE 10:45
BENJAMI A IGUALADA ESTADI LES COMES DISSABTE 11:30
BENJAMI B MONTAÑESA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
BENJAMI C LA FLORIDA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
BENJAMI D LA FLORIDA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
BENJAMI E BARCELONA CIUTAT ESPORTIVA GAMPER DISSABTE 15:00
BENJAMI F SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 10:30
BENJAMI G JUPITER MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI H POMAR MPAL. AISS DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI A MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI B MONTAÑESA NOU BARRIS DIUMENGE 11:10
PRE BENJAMI C SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI D SANT MARTI CONDAL NARCIS SALA DISSABTE 08:45

Més en

Victòria del Femení B contra la UD Molinos (2-0)

Premsa17 de febrer de 2020

Derrota des del punt de penal (2-0)

Premsa16 de febrer de 2020

Juanan dóna tres punts al Sant Andreu (1-0)

Premsa16 de febrer de 2020

Sant Andreu – Sants: necessitats diferents

Premsa15 de febrer de 2020