Resultats – Cap de setmana (10/11 GENER)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 10 i 11 de Gener de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP NASTIC DE TARRAGONA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 1 P
JUVENIL A BLANCA SUBUR NARCIS SALA DISSABTE 2 – 0 G
JUVENIL B SANT IGNASI COLEGI SANT IGNASI DISSABTE 3 – 1 P
JUVENIL C MANIGUA VALLE HEBRON DISSABTE 2 – 3 G
JUVENIL D BELLBITGE NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
JUVENIL E CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 4 P
CADET A BORDETA DE LLEIDA MPAL. BORDETA DIUMENGE 2 – 0 P
CADET B ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 0 – 1 P
CADET C BARCINO MPAL. MENORCA DISSABTE 6 – 1 P
CADET D PERFORMANCE LA BASCULA DIUMENGE 2 – 4 G
CADET E BARCINO MPAL. MENORCA DISSABTE 3 – 3 E
CADET F LA SALLE NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 2 G
INFANTIL A EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 4 P
INFANTIL B RACING SARRIA PISTES UNIVERSITARIES DISSABTE 0 – 6 G
INFANTIL C SANTA EULALIA NARCIS SALA DIUMENGE 6 – 0 G
INFANTIL D JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
INFANTIL E APA POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 0 – 3 G
INFANTIL F BADALONA MPAL. DE BADALONA DISSABTE 4 – 0 P
FEMENI A ESPANYOL NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 2 P
FEMENI B SANT QUIRCE DEL VALLES MPÀL. SAN QUIRCE DIUMENGE 2 – 2 E
FEMENI D (INF 1º) VIC RIUPRIMER MPAL. AISS DISSABTE 8 – 5 G
ALEVI A DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 5 – 2 P
ALEVI B BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 4 P
ALEVI C SANT GABRIEL MPAL. AISS DISSABTE 4 – 4 E
ALEVI D DAMM MPAL. AISS DIUMENGE 1 – 2 P
ALEVI E SANTA EULALIA MPAL. AISS DISSABTE 4 – 2 G
ALEVI F LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 1 – 3 P
ALEVI G ALZAMORA MPAL. AISS DISSABTE 0 – 3 P
ALEVI H CINC COPES MPAL. AISS DISSABTE 3 – 2 G
ALEVI I HOSPITALENSE MPAL. HOSPITALET CENTRE DISSABTE 2 – 4 G
ALEVI J PERFORMANCE MPAL. AISS DISSABTE 2 – 3 P
BENJAMI A FUNDACIO EUROPA MPLA. L’ALIGA DISSABTE 1 – 2 G
BENJAMI B IGUALADA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P
BENJAMI D APA POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 1 – 3 G
BENJAMI E BARCELONETA MPAL. AISS DISSABTE 4 – 1 G
BENJAMI F RIVAL RETIRAT
BENJAMI G MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 1 – 1 E
BENJAMI H BUFALA MPAL. BUFALA DISSABTE 10 – 3 P
PRE BENJAMI A FUNDACIO GRAMA MPAL. LES OLIVERES DISSABTE 4 – 4 E
PRE BENJAMI B PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 1 G
PRE BENJAMI C ARRABAL CALAF NARCIS SALA DISSABTE 0 – 7 P
PRE BENJAMI D CINC COPES CLOT DE LA MEL DISSABTE 1 – 7 G
PRE BENJAMI E RIVAL RETIRAT

Més en

Entrades anticipades pel duel contra l’Hospitalet

Premsa25 d'abril de 2018

Promoció d’entrades pel duel contra l’Hospitalet

Premsa23 d'abril de 2018

Victòria del Femení, derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa23 d'abril de 2018

Apunta’t al Campus d’Estiu 2018 del Sant Andreu!

Premsa23 d'abril de 2018