Resultats – Cap de setmana (10/11 GENER)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 10 i 11 de Gener de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP NASTIC DE TARRAGONA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 1 P
JUVENIL A BLANCA SUBUR NARCIS SALA DISSABTE 2 – 0 G
JUVENIL B SANT IGNASI COLEGI SANT IGNASI DISSABTE 3 – 1 P
JUVENIL C MANIGUA VALLE HEBRON DISSABTE 2 – 3 G
JUVENIL D BELLBITGE NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
JUVENIL E CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 4 P
CADET A BORDETA DE LLEIDA MPAL. BORDETA DIUMENGE 2 – 0 P
CADET B ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 0 – 1 P
CADET C BARCINO MPAL. MENORCA DISSABTE 6 – 1 P
CADET D PERFORMANCE LA BASCULA DIUMENGE 2 – 4 G
CADET E BARCINO MPAL. MENORCA DISSABTE 3 – 3 E
CADET F LA SALLE NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 2 G
INFANTIL A EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 4 P
INFANTIL B RACING SARRIA PISTES UNIVERSITARIES DISSABTE 0 – 6 G
INFANTIL C SANTA EULALIA NARCIS SALA DIUMENGE 6 – 0 G
INFANTIL D JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
INFANTIL E APA POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 0 – 3 G
INFANTIL F BADALONA MPAL. DE BADALONA DISSABTE 4 – 0 P
FEMENI A ESPANYOL NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 2 P
FEMENI B SANT QUIRCE DEL VALLES MPÀL. SAN QUIRCE DIUMENGE 2 – 2 E
FEMENI D (INF 1º) VIC RIUPRIMER MPAL. AISS DISSABTE 8 – 5 G
ALEVI A DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 5 – 2 P
ALEVI B BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 4 P
ALEVI C SANT GABRIEL MPAL. AISS DISSABTE 4 – 4 E
ALEVI D DAMM MPAL. AISS DIUMENGE 1 – 2 P
ALEVI E SANTA EULALIA MPAL. AISS DISSABTE 4 – 2 G
ALEVI F LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 1 – 3 P
ALEVI G ALZAMORA MPAL. AISS DISSABTE 0 – 3 P
ALEVI H CINC COPES MPAL. AISS DISSABTE 3 – 2 G
ALEVI I HOSPITALENSE MPAL. HOSPITALET CENTRE DISSABTE 2 – 4 G
ALEVI J PERFORMANCE MPAL. AISS DISSABTE 2 – 3 P
BENJAMI A FUNDACIO EUROPA MPLA. L’ALIGA DISSABTE 1 – 2 G
BENJAMI B IGUALADA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P
BENJAMI D APA POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 1 – 3 G
BENJAMI E BARCELONETA MPAL. AISS DISSABTE 4 – 1 G
BENJAMI F RIVAL RETIRAT
BENJAMI G MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 1 – 1 E
BENJAMI H BUFALA MPAL. BUFALA DISSABTE 10 – 3 P
PRE BENJAMI A FUNDACIO GRAMA MPAL. LES OLIVERES DISSABTE 4 – 4 E
PRE BENJAMI B PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 1 G
PRE BENJAMI C ARRABAL CALAF NARCIS SALA DISSABTE 0 – 7 P
PRE BENJAMI D CINC COPES CLOT DE LA MEL DISSABTE 1 – 7 G
PRE BENJAMI E RIVAL RETIRAT

Més en

Gloriosa Unió Esportiva Sant Andreu (1-0)

Premsa18 d'octubre de 2018

A un pas d’Europa

Premsa16 d'octubre de 2018

El Sant Andreu, apercebut de sanció per llançament d’objectes

Premsa16 d'octubre de 2018

Josu Rodríguez: ‘El partit contra el Calahorra és la primera final de la temporada’

Premsa15 d'octubre de 2018