Resultats – Cap de setmana (17/18 GENER)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 17 i 18 de Gener de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP VILLAREAL CIUTAT ESPORTIVA VILA REAL DISABTE 0 – 0 E
JUVENIL A MATARO NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
JUVENIL B FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 2 P
JUVENIL C JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 0 – 3 P
JUVENIL D CATALONIA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 1 – 3 G
JUVENIL E SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 5 – 0 P
CADET A MATARO NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
CADET B DAMM FELIU Y CODINA DISSABTE 0 – 0 E
CADET C TURO DE LA PEIRA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
CADET D CATALONIA NARCIS SALA DIUMENGE 6 – 0 G
CADET E SANT IGNASI NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 2 P
CADET F SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA HOSPITALET DISSABTE 1 – 5 G
INFANTIL A VIC RIUPRIMER MPAL. EL RIERAL DIUMENGE 2 – 1 P
INFANTIL B SARRIA NARCIS SALA DIUMENGE 7 – 2 P
INFANTIL C SANTS MPAL. ENERGIA DIUMENGE 0 – 3 G
INFANTIL D VALLVIDRERA MPAL. VALLVIDRERA DISSABTE 1 – 1 E
INFANTIL E SINGUERLIN NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
INFANTIL F CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
FEMENI A ESTARTIR NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 3 P
FEMENI C (CAD ) DAMM MPAL. AISS DISSABTE 1 – 2 P
FEMENI D (INF 1º) SANT GABRIEL MPAL. LA MINA DISSABTE 6 – 3 P
ALEVI A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 5 P
ALEVI B VILA OLIMPICA MPAL. AGAPITO FERNANDEZ DIUMENGE 2 – 4 G
ALEVI C SARRIA MPAL. CAN CARALLEU DISSABTE 6 – 2 P
ALEVI D IGUALADA ESTADI LES COMES DISSABTE 2 – 3 G
ALEVI E CAN VIDALET MPAL EL MOLI DISSABTE 1 – 4 G
ALEVI F SARRIA MPAL. AISS DISSABTE 1 – 3 P
ALEVI G JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 5 – 0 P
ALEVI H YOUNG TALENT MPAL. BADALONA SUD DIUMENGE 4 – 3 P
ALEVI I POMAR NARCIS SALA DIUMENGE 8 – 1 G
ALEVI J POMAR MPAL. POMAR DISSABTE 4 – 8 G
BENJAMI A DAMM NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 P
BENJAMI B FUNDACIO EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 1 – 2 G
BENJAMI C MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 5 – 4 G
BENJAMI D COLLBLANCH TORRASSA NARCIS SALA DIUMENGE 5 – 7 P
BENJAMI E CATALONIA LLARS MUNDET DISSABTE 5 – 0 P
BENJAMI F MARTINENC PETIT MARTINENC F7 DISSABTE 2 – 3 G
BENJAMI G POBLE NOU MPAL AISS DIUMENGE 4 – 5 G
BENJAMI H JUPITER MPAL. AISS DISSABTE 1 – 2 P
PRE BENJAMI A MONTAÑESA NARCIS SALA DISSABTE 7 – 0 G
PRE BENJAMI B TURO DE LA PEIRA MPAL. TURO DISSABTE 0 – 6 G
PRE BENJAMI C SAGRERENC MPAL. MENORCA DISSABTE 1 – 1 E
PRE BENJAMI D ZONA FRANCA NARCIS SALA DISSABTE 6 – 2 G
PRE BENJAMI E MAGORIA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 18 P

Més en

Entrades anticipades pel duel contra l’Hospitalet

Premsa25 d'abril de 2018

Promoció d’entrades pel duel contra l’Hospitalet

Premsa23 d'abril de 2018

Victòria del Femení, derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa23 d'abril de 2018

Apunta’t al Campus d’Estiu 2018 del Sant Andreu!

Premsa23 d'abril de 2018