Resultats – Cap de setmana (17/18 GENER)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 17 i 18 de Gener de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP VILLAREAL CIUTAT ESPORTIVA VILA REAL DISABTE 0 – 0 E
JUVENIL A MATARO NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
JUVENIL B FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 2 P
JUVENIL C JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 0 – 3 P
JUVENIL D CATALONIA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 1 – 3 G
JUVENIL E SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 5 – 0 P
CADET A MATARO NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
CADET B DAMM FELIU Y CODINA DISSABTE 0 – 0 E
CADET C TURO DE LA PEIRA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
CADET D CATALONIA NARCIS SALA DIUMENGE 6 – 0 G
CADET E SANT IGNASI NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 2 P
CADET F SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA HOSPITALET DISSABTE 1 – 5 G
INFANTIL A VIC RIUPRIMER MPAL. EL RIERAL DIUMENGE 2 – 1 P
INFANTIL B SARRIA NARCIS SALA DIUMENGE 7 – 2 P
INFANTIL C SANTS MPAL. ENERGIA DIUMENGE 0 – 3 G
INFANTIL D VALLVIDRERA MPAL. VALLVIDRERA DISSABTE 1 – 1 E
INFANTIL E SINGUERLIN NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
INFANTIL F CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
FEMENI A ESTARTIR NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 3 P
FEMENI C (CAD ) DAMM MPAL. AISS DISSABTE 1 – 2 P
FEMENI D (INF 1º) SANT GABRIEL MPAL. LA MINA DISSABTE 6 – 3 P
ALEVI A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 5 P
ALEVI B VILA OLIMPICA MPAL. AGAPITO FERNANDEZ DIUMENGE 2 – 4 G
ALEVI C SARRIA MPAL. CAN CARALLEU DISSABTE 6 – 2 P
ALEVI D IGUALADA ESTADI LES COMES DISSABTE 2 – 3 G
ALEVI E CAN VIDALET MPAL EL MOLI DISSABTE 1 – 4 G
ALEVI F SARRIA MPAL. AISS DISSABTE 1 – 3 P
ALEVI G JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 5 – 0 P
ALEVI H YOUNG TALENT MPAL. BADALONA SUD DIUMENGE 4 – 3 P
ALEVI I POMAR NARCIS SALA DIUMENGE 8 – 1 G
ALEVI J POMAR MPAL. POMAR DISSABTE 4 – 8 G
BENJAMI A DAMM NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 P
BENJAMI B FUNDACIO EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 1 – 2 G
BENJAMI C MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 5 – 4 G
BENJAMI D COLLBLANCH TORRASSA NARCIS SALA DIUMENGE 5 – 7 P
BENJAMI E CATALONIA LLARS MUNDET DISSABTE 5 – 0 P
BENJAMI F MARTINENC PETIT MARTINENC F7 DISSABTE 2 – 3 G
BENJAMI G POBLE NOU MPAL AISS DIUMENGE 4 – 5 G
BENJAMI H JUPITER MPAL. AISS DISSABTE 1 – 2 P
PRE BENJAMI A MONTAÑESA NARCIS SALA DISSABTE 7 – 0 G
PRE BENJAMI B TURO DE LA PEIRA MPAL. TURO DISSABTE 0 – 6 G
PRE BENJAMI C SAGRERENC MPAL. MENORCA DISSABTE 1 – 1 E
PRE BENJAMI D ZONA FRANCA NARCIS SALA DISSABTE 6 – 2 G
PRE BENJAMI E MAGORIA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 18 P

Més en

Gloriosa Unió Esportiva Sant Andreu (1-0)

Premsa18 d'octubre de 2018

A un pas d’Europa

Premsa16 d'octubre de 2018

El Sant Andreu, apercebut de sanció per llançament d’objectes

Premsa16 d'octubre de 2018

Josu Rodríguez: ‘El partit contra el Calahorra és la primera final de la temporada’

Premsa15 d'octubre de 2018