PARTITS CAP DE SETMANA (21-22 FEBRER)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 08 i 09 de Febrer de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP VALENCIA MESTALLA CIUTAT ESPORTIVA PATERNA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A GAVA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B CATALONIA ESCOLA INDUSTRIAL DIUMENGE 18:00
JUVENIL C BARCELONETA MPAL. BARCELONETA DISSABTE 16:00
JUVENIL D VILADECANS MPAL. NOU VILADECANS DISSABTE 17:45
CADET B EUROPA MPAL. NOU SARDENYA DISSABTE 15:00
CADET C CAN BUXERES NARCIS SALA DIUMENGE 14:00
CADET D ALZAMORA COMPLEX CAN DRAGO DISSABTE 08:00
CADET E POMAR MPAL. POMAR DIUMENGE 12:30
CADET F SAGRERENC NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
INFANTIL A GAVA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
INFANTIL B TECNOFUTBOL MEILAND DIUMENGE 14:00
INFANTIL C MONTAÑESA NARCIS SALA DISSABTE 12:30
INFANTIL D SANT MARTI CONDAL NARCIS SALA DISSABTE 14:00
INFANTIL E BARCINO MPAL. MENORCA DIUMENGE 10:15
FEMENI A IGUALADA NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI C (CAD ) FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
FEMENI D (INF 1º) MERCANTIL MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
ALEVI A SANT GABRIEL MPAL. RUIZ CASADO DIUMENGE 09:00
ALEVI B SANT GABRIEL NARCIS SALA DISSABTE 16:00
ALEVI C FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
ALEVI D CASTELLDEFELS NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
ALEVI E EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
ALEVI F EUROPA L’ALIGA DISSABTE 15:15
ALEVI G BARCINO MPAL. AISS DIUMENGE 12:00
ALEVI H BUFALA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
ALEVI I YOUNG TALENT BDALONA SUD DIUMENGE 10:00
ALEVI J COLLBLANC TORRASSA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
BENJAMI A SANT CUGAT ZONA ESPORTIVA JAUME TUBAU DISSABTE 11:40
BENJAMI B SANTBOIA NARCIS SALA DISSABTE 16:00
BENJAMI C COLLBLANCH SANTS ARISTIDES MAILLOL DISSABTE 11:15
BENJAMI D PUJADAS COMPLEX MARESME LLULL DISSABTE 10:00
BENJAMI E PENYA ANGUERA MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
BENJAMI F BON PASTOR MPAL. AISS DIUMENGE 12:00
BENJAMI G PREMIER BARCELONA NOU TAXONERA DIUMENGE 10:30
BENJAMI H STOITKOV NOU TAXONERA DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI B ANGEL PEDRAZA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
PRE BENJAMI D ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 11:00
PRE BENJAMI E LES CORTS BCN NARCIS SALA DISSABTE 08:45

Més en

Figueres – Sant Andreu: esmolem ben bé les eines

Premsa10 de setembre de 2019

Bon punt del Juvenil A fora de casa (1-1)

Premsa8 de setembre de 2019

Triomf coral del Sant Andreu (2-1)

Premsa7 de setembre de 2019

Sant Andreu – Vilassar: afinar la punteria

Premsa6 de setembre de 2019