PARTITS CAP DE SETMANA (28 FEBRER – 1 MARÇ)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 28 de Febrer i 01 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP ALCOYANO NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A REUS MPAL. M,AS IGLESIAS DIUMENGE 17:00
JUVENIL B JOSEP MARIA GENE NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL C LLOREDA MPAL. LLOREDA DISSABTE 18:15
JUVENIL D JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE+ 20:00
JUVENIL E COSECHA MUNDIAL NARCIS SALA DISSABTE 18:15
CADET A RAPITENCA NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
CADET B BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
CADET C HOSPITALET MPAL. L’HOSPITALET DISSABTE 14:00
CADET D ARRABAL CALAF NARCIS SALA DISSABTE 15:00
CADET E PARC NARCIS SALA DIUMENGE 14:15
CADET F SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 08:30
INFANTIL A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 13:30
INFANTIL B ALZAMORA COMPLEX CAN DRAGO DISSABTE 08:00
INFANTIL C BARCINO MPAL. M,ENORCA DIUMENGE 10:15
INFANTIL E HOSPITALENSE MPAL. AISS DIUMENGE 13:30
INFANTIL F JUPITER MPAL. AISS DIUMENGE 12:00
FEMENI A SEAGULL CAMP MUNICIPAL BADALONA DIUMENGE 16:00
FEMENI C (CAD ) SANTA SUSSANA MPAL. SANTA SUSANA DIUMENGE 12:45
FEMENI D (INF 1º) ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DIUMENGE 10:00
ALEVI A ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 16:45
ALEVI B ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DISSABTE 13:30
ALEVI C CINC COPES COMPLEX FORT PIENC DISSABTE 12:00
ALEVI E PARC MPAL. SAGNIER DIUMENGE 09:00
ALEVI F ESCOLA PIA SARRIA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
ALEVI G F. EUROPA MPAL. L’ALIGA DIUMENGE 10:00
ALEVI H PENYA ANGUERA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
ALEVI I HOSPITALET ESTADI MPAL. L’HOSPITALET DIUMENGE 15:30
ALEVI J YOUNG TALENT FOOTBAL NARCIS SALA DISSABTE 12:00
BENJAMI A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 16:45
BENJAMI B AT. SANT JUST MPAL. SANT JUAN D’ESVERN DISSABTE 13:10
BENJAMI C HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 08:45
BENJAMI D CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
BENJAMI E POMAR POMAR C.D. DISSABTE 11:30
BENJAMI F SANTS MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
BENJAMI G IMPERIO CAN ZAM DISSABTE 10:00
BENJAMI H HOSPITALET AT. MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
PRE BENJAMI A CINC COPES COMPLEX FORT PÌENC DISSABTE 10:30
PRE BENJAMI B ALZAMORA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
PRE BENJAMI C CINC COPES CLOT DE LA MEL DIUMENGE 13:00
PRE BENJAMI D LLOREDA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI E HOSPITALET AT. MPAL. PROVENÇANA DISSABTE 12:30

Més en

La feblesa defensiva castiga el Sant Andreu (2-2)

Premsa11 de setembre de 2019

Figueres – Sant Andreu: esmolem ben bé les eines

Premsa10 de setembre de 2019

Bon punt del Juvenil A fora de casa (1-1)

Premsa8 de setembre de 2019

Triomf coral del Sant Andreu (2-1)

Premsa7 de setembre de 2019