Resultats – Cap de setmana (31 GENER / 01 FEBRER)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 31 de Gener i 01 de Febrer de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP BADALONA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 2 P
JUVENIL A MOLLET NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
JUVENIL B EUROPA NOU SARDENYA DIUMENGE 3 – 2 P
JUVENIL C EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 3 G
JUVENIL D GUINARDO COMPLEX FORT PIENC DIUMENGE 1 – 4 G
JUVENIL E CAN BUXERES MPAL. CAN BUXERES DISSABTE 3 – 0 P
CADET A ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA JARQUE DISSABTE 5 – 0 P
CADET B GAVA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
CADET C HERMES MPAL. MONTGAT DISSABTE 5 – 1 P
CADET D JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 3 G
CADET E JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 1 E
CADET F JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 3 – 0 P
INFANTIL A BORDETA DE LLEIDA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 P
INFANTIL B SANT IGNASI NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
INFANTIL C EUROPA NOU SARDENYA DISSABTE 1 – 3 G
INFANTIL D HOSPITALENSE MPAL. HOSPITALET CENTRE DISSABTE 2 – 4 G
INFANTIL E LA SALLE BONANOBA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 P
INFANTIL F VILA OLIMPICA MPAL. AISS DIUMENGE 1 – 1 E
FEMENI A TRANSPORTES ALCAINE NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
FEMENI C (CAD ) ARRABAL CAN ZAM VIERNES 0 – 2 G
FEMENI D (INF 1º) MANRESA MPAL. AISS DISSABTE 8 – 2 G
ALEVI A EUROPA MPAL L’ALIGA DIUMENGE 1 – 5 G
ALEVI C BADALONA CAMP BADALONA DISSABTE 3 – 2 P
ALEVI D SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 5 – 2 P
ALEVI E CORNELLA MPAL. CORNELLA DIUMENGE 0 – 3 G
ALEVI F CATALONIA MPAL. AISS DISSABTE 2 – 2 E
ALEVI G RACING SARRIA PISTES U.B DIUMENGE 2 – 5 G
ALEVI H POBLE NOU COMPLEX MARESME – LLULL DIUMENGE 3 – 2 P
ALEVI I VILA OLIMPICA MPAL. AISS DISSABTE 6 – 1 G
ALEVI J LLOREDA MPAL. LLOREDA DISSABTE 0 – 4 G
BENJAMI A IGUALADA ESTADI LES COMES DISSABTE 2 – 1 P
BENJAMI B MONTAÑESA MPAL. AISS DISSABTE 0 – 4 G
BENJAMI C LA FLORIDA NARCIS SALA DISSABTE 13 – 0 G
BENJAMI D LA FLORIDA MPAL. AISS DISSABTE 2 – 2 E
BENJAMI E BARCELONA CIUTAT ESPORTIVA GAMPER DISSABTE 1 – 3 G
BENJAMI F SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 1 – 6 G
BENJAMI G JUPITER MPAL. AISS DISSABTE 1 – 9 P
BENJAMI H POMAR MPAL. AISS DISSABTE 4 – 2 G
PRE BENJAMI A MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
PRE BENJAMI B MONTAÑESA NOU BARRIS DIUMENGE 3 – 4 G
PRE BENJAMI C SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 3 – 6 G
PRE BENJAMI D SANT MARTI CONDAL NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P

 

Per a més informació podeu contactar amb premsa@uesantandreu.cat

SEGUEIX-NOS