Resultats – Cap de setmana (8-9 FEBRER)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 31 de Gener i 01 de Febrer de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP AT. BALEARES AT. BALEARES DIUMENGE 3 – 0 P
JUVENIL A VILA OLIMPICA AGAPITO FERNANDEZ DIUMENGE 1 – 1 E
JUVENIL B LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
JUVENIL C SANTS NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
JUVENIL D ALZAMORA NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 0 G
JUVENIL E TIEMPO AGRUPACIÓN MPAL. LES OLIVERES DIUMENGE 0 – 0 E
CADET A SANT CUGAT NARCIS SALA DISSABTE 0 – 2 P
CADET B SARRIA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
CADET C CATALONIA ESCOLA INDUSTRIAL DIUMENGE 4 – 3 P
CADET D SANT GABRIEL NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 1 P
CADET E SANTA EUALLIA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 1 E
CADET F SANT IGNASI COLEGI SANT IGNASI DISSABTE 2 – 2 E
INFANTIL A AT. SEGRE RAMON FARULL DIUMENGE 2 – 1 P
INFANTIL B SANTS NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 3 G
INFANTIL C ARRABAL CALAF CAN ZAM 1 DIUMENGE 0 – 3 G
INFANTIL D SINGUERLIN CAN ZAM 2 DIUMENGE 0 – 8 G
INFANTIL E PUJADAS NARCIS SALA DISSABTE 20 – 0 G
INFANTIL F COLLBLANCH NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 8 P
ALEVI B MATARO ESPORTS MATARO DIUMENGE 4 – 0 P
ALEVI C ARRABAL CALAF CAN ZAM 1 DISSABTE 5 – 1 P
ALEVI D HOSPITALET ESTA MPAL. L’HOSPITALET DIUMENGE 2 – 3 G
ALEVI E ESPLUGUENC SALT DEL PI DIUMENGE 1 – 6 G
ALEVI F VILA OLIMPICA MPAL. AISS DISSABTE 1 – 3 P
ALEVI G CATALONIA ESCOLA INDUSTRIAL DIUMENGE 4 – 3 P
ALEVI H CIUTAT MERIDIANA COMP. MERIDIANA DIUMENGE 2 – 10 G
ALEVI I SANTS NARCIS SALA DIUMENGE 10 – 1 G
ALEVI J STOITKOV NOU TAXORENA DISSABTE 0 – 3 G
BENJAMI A SITGES NARCIS SALA DISSABTE 4 – 0 G
BENJAMI B SANTA EUALLIA MPAL. SANTA EULALIA HOSPTALET DIUMENGE 0 – 6 G
BENJAMI C FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 2 E
BENJAMI E JUPITER MPAL. JUPITER DIUMENGE 6 – 0 P
BENJAMI F PREMIER BARCELONA NOU TAXONERA DISSABTE 6 – 0 P
BENJAMI G TRINITAT MPAL. AISS DISSABTE 3 – 3 E
BENJAMI H LLEFIA MPAL. AISS DISSABTE 4 – 2 G
PRE BENJAMI A BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 2 E
PRE BENJAMI B JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 0 – 4 G
PRE BENJAMI C FUNDACIO GRAMA MPAL. LES OLIVERES DISSABTE 1 – 1 E
PRE BENJAMI D SINGUERLIN NARCIS SALA DISSABTE 4 – 3 G
PRE BENJAMI E BRAFA ESCOLA BRAFA DISSABTE 4 – 4 E

Més en

Guanyar a casa

Premsa24 de gener de 2020

Actes pels 50 anys del Narcís Sala

admin22 de gener de 2020

Daniel Cardozo, nou partner de la UE Sant Andreu

Premsa21 de gener de 2020

Derrotes del Femení A i Femení B

Premsa20 de gener de 2020