PARTITS CAP DE SETMANA (14-15 MARÇ)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 14 i 15 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP OLOT NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A UNIFICACIÓN BELLVITGE MPAL. FEIXA LLARGA DIUMENGE 12:15
JUVENIL B DAMM NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
JUVENIL C CINC COPES COMPLEX ESP FORT PIENC DISSABTE 18:15
JUVENIL D COLLBLANCH NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL E LA SALLE BONANOVA NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
CADET A BADALONA MPAL. BADALONA DISSABTE 16:00
CADET B MASNOU NARCIS SALA DISSABTE 13:45
CADET C LA SALLE BADALONA COL·LEGI LA SALLE DISSABTE 12:00
CADET D FUNDACIO GRAMA NOU MPAL. SANTA COLOMA DISSABTE 15:45
CADET E CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 16:45
CADET F MERIDIANA NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
INFANTIL A ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 12:15
INFANTIL B CINC COPES CLOT DE LA MEL DISSABTE 15:00
INFANTIL C TRAJANA INST. MPAL. SANT ADRIA DEL BESOS DIUMENGE 10:00
INFANTIL D CAN BUXES MPAL. CAN BUXERES DISSABTE 15:00
INFANTIL E LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 18:30
INFANTIL F LA SALLE BONANOVA COL·LEGI LA SALLE DISSABTE 10:30
FEMENI A LEVANTE LAS PLANAS MPAL. LES PLANES DIUMENGE 17:00
FEMENI C (CAD ) VILASSAR DE MAR MPAL. VILASSAR DE MAR DISSABTE 13:00
FEMENI D (INF 1º) PENYA BLANC I BLAVA LA ROCA MPAL. LA ROCA DEL VALLES DISSABTE 11:00
ALEVI A TECNOFUTBOL NARCIS SALA DISSABTE 15:30
ALEVI B GAVA NARCIS SALA DIUMENGE 14:45
ALEVI C PERFORMANCE COMPLEX LA BASCULA DISSABTE 14:30
ALEVI D PRAT BLAUGRANA NARCIS SALA DIUMENGE 14:45
ALEVI E VILADECANS NOU VILADECANS DIUMENGE 09:00
ALEVI F SANTS MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI G TRAJANA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI H SANT MARTI CONDAL MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI I CAN VIDALET MPAL. EL MOLI DISSABTE 09:00
ALEVI J HOSPITALENSE MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI A GAVA CAN TORELLO DISSABTE 11:00
BENJAMI B GIMNASTIC DE MANRESA GIMNASIC PARC DISSABTE 13:!5
BENJAMI C BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 15:30
BENJAMI D SARRIA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
BENJAMI E JOANENC SANYT JOAN VILATORRADA DIUMENGE 11:00
BENJAMI F VILA OLIMPICA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
BENJAMI G PUJADAS COMPLEX MARESME LLULL DISSABTE 10:00
BENJAMI H ALZAMORA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
PRE BENJAMI A ALZAMORA COMPLEX ESP. CAN DRAGO DISSABTE 11:30
PRE BENJAMI B GUINEUETA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C CERRO TRINITAT MPAL. TRINITAT VELLA DIUMENGE 11:00
PRE BENJAMI D POMAR NARCIS SALA DISSABTE 08:45

Més en

Actes pels 50 anys del Narcís Sala

admin22 de gener de 2020

Daniel Cardozo, nou partner de la UE Sant Andreu

Premsa21 de gener de 2020

Derrotes del Femení A i Femení B

Premsa20 de gener de 2020

Els darrers minuts passen factura (2-0)

Premsa20 de gener de 2020