PARTITS CAP DE SETMANA (21-22 MARÇ)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 21 i 22 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP REUS MPAL. REUS DIUMENGE 12:00
JUVENIL A DAMM MPAL. FELIU Y CODINA DISSABTE 18:00
JUVENIL B JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 19:00
JUVENIL C SANTA EULALIA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL D SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 14:30
JUVENIL E MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 20:00
CADET A LLEIDA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
CADET B TECNOFUTBOL CAN DRAGO DISSABTE 14:00
CADET C LLOREDA NARCIS SALA DISSABTE 15:15
CADET D HORTA NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
CADET E SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 14:45
INFANTIL A LLEIDA MPAL. MANGRANERS DISSABTE 11:00
INFANTIL B PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 18:30
INFANTIL C SANT GABRIEL NARCIS SALA DIUMENGE 13:00
INFANTIL D LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 13:45
INFANTIL E GUINEUETA MPAL. GUINEUETA DIUMENGE 10:00
INFANTIL F SARRIA NARCIS SALA DIUMENGE 14:30
FEMENI A BARCELONA NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI D BONAIRE NARCIS SALA DIUMENGE 10:00
ALEVI A FUNDACIO GRAMA NOU MPAL. SANTA COLOMA DISSABTE 09:00
ALEVI B JABAC TERRSA MPAL. CAN JOFRESA DIUMENGE 18:00
ALEVI C ESCOLA GAVA NARCIS SALA DIUMENGE 11:30
ALEVI D VILANOVA MPAL. VILANOVA I LA GELTRU DISSABTE 12:15
ALEVI E CAN BUXERES NARCIS SALA DIUMENGE 11:30
ALEVI F MONTAÑESA MPAL. NOU BARRIS DISSABTE 12:40
ALEVI G COLLBLANC SANTS IME MARISTES MAILLOL DIUMENGE 09:00
ALEVI H DIAGONAL CLUB PISTES UNIVERSITARIES DIUMENGE 11:45
ALEVI I PONT DE MARINA NARCIS SALA DIUMENGE 10:00
ALEVI J FUNDACIO HERMES MPAL. MONTGAT DIUMENGE 13:15
BENJAMI A CASTELLDEFELS NARCIS SALA DISSABTE 17:00
BENJAMI B CORNELLA NARCIS SALA DISSABTE 17:00
BENJAMI C ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 09:30
BENJAMI D FUNDACIO EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 14:00
BENJAMI E FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 08:45
BENJAMI F PARC COMPLEX FORT PIENC DIUMENGE 14:10
BENJAMI G ANGUERA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI H SANTS LA BASCULA DISSABTE 09:45
PRE BENJAMI A LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI B VILA OLIMPICA MPAL. CLOT DE LA MEL DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C BADALONA NARCIS SALA DIUMENGE 08:45
PRE BENJAMI E COLLBLANC NARCIS SALA DISSABTE 08:45

 

Per a més informació podeu contactar amb premsa@uesantandreu.cat

SEGUEIX-NOS