PARTITS CAP DE SETMANA (28-29 MARÇ)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 28 i 29 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A ESPANYOL NARCIS SALA DIJOUS 2 19:30
JUVENIL B FUNDACIO HERMES NARCIS SALA DIUMENGE 18:00
JUVENIL C TECNOFUTBOL CAN DRAGO DISSABTE 20:00
JUVENIL D CAN VIDALET NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
JUVENIL E CANYELLES NARCIS SALA DISSABTE 20:00
CADET A DAMM FELIU I CODINA DISSABTE 12:00
CADET B SANTS NARCIS SALA DISSABTE 12:15
CADET C EUROPA NOU SARDENYA DISSABTE 15:00
CADET D LLEFIA MPAL. LLEFIA DIUMENGE 12:00
CADET F SSTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 18:15
INFANTIL A CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 14:30
INFANTIL B SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 13:00
INFANTIL C JUPITER MPAL. JUPITER DIUMENGE 09:00
INFANTIL D GUINEUETA COMPLEX MPAL. GUINEUETA DISSABTE 14:15
INFANTIL F LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 16:45
FEMENI A SON SARDINA MALLORCA DIUMENGE 12:15
FEMENI C (CAD ) FONSANTA FATJO MPAL. FONTSANTA FATJO DIUMENGE 15:30
FEMENI D (INF 1º) PUIGREIG MPAL. PUIGREIG DIUMENGE 10:00
ALEVI A GRANOLLERS MPAL. GRANOLLERS DISSABTE 10:15
ALEVI B MANRESA NARCIS SALA DISSABTE 15:30
ALEVI C CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DIUMENGE 08:30
ALEVI D CUBELLES NARCIS SALA DIUMENGE 16:30
ALEVI E CASTELLDEFELS MPAL. ELS CANYARS DIUMENGE 14:00
ALEVI F BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 15:30
ALEVI G MARTINENC MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
ALEVI H PARC MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
ALEVI J SANT MARTI CONDAL MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
BENJAMI A HOSPTALET ESTADI MPAL. L’HOSPITALET DIUMENGE 18:00
BENJAMI B JABAC TERRASSA NARCIS SALA DISSABTE 17:00
BENJAMI C GUINEUETA MPAL. GUINEUETA DISSABTE 08:45
BENJAMI D PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 14:00
BENJAMI E SANTS NARCIS SALA DISSABTE 17:00
BENJAMI F FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DISSABTE 14:00
BENJAMI G CINC COPES CLOT D ELA MEL DISSABTE 12:30
BENJAMI H DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 17:00
PRE BENJAMI A JUPITER MPAL. JUPITER DIUMENGE 12:00
PRE BENJAMI B MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C CARMELO MPAL. CARMELO DISSABTE 11:00
PRE BENJAMI D FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DIUMENGE 16:30
PRE BENJAMI E PREMIER BARCELONA NOU TAXONERA DISSABTE 11:30

 

Per a més informació podeu contactar amb premsa@uesantandreu.cat

SEGUEIX-NOS