PARTITS CAP DE SETMANA (7-8 MARÇ)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 7 i 8 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP LLEIDA COMPLEX LLEIDA DIUMENGE 17:00
JUVENIL A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B BADALONA CAMP MUNICIPAL DE BADALONA DISSABTE 18:00
JUVENIL C VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL D FUNDACIO HERMES CAN BUXERES DIUMENGE 10:00
JUVENIL E LLOREDA MPAL. LLOREDA DIUMENGE 18:15
CADET A GAVA CAN TORELLO DISSABTE 18:00
CADET B LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 16:45
CADET C TRAJANA NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
CADET D SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 13:45
CADET E CANYELLLES MPAL. CANYELLES DISSABTE 13:30
CADET F POBLE SEC NARCIS SALA DIUMENGE 14:30
INFANTIL A GIRONA TORRES DE PALAU DIUMENGE 13:30
INFANTIL B HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 15:00
INFANTIL C PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
INFANTIL D APA POBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 13:30
INFANTIL E SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 18:30
INFANTIL F TRAJANA SANT JUST MPAL. SANT ADRIA DE BESOS DIUMENGE 10:00
FEMENI A EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI C (CAD ) CIRERA NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
FEMENI D (INF 1º) EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 11:45
ALEVI A CORNELLA MPAL. CORNELLA DIUMENGE 10:00
ALEVI B CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 10:15
ALEVI C VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 10:15
ALEVI D BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DIUMENGE 10:00
ALEVI E VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 08:45
ALEVI F TECNOFUTBOL MEILAND DIUMENGE 15:00
ALEVI G BARCELONETA NARCIS SALA DIUMENGE 11:45
ALEVI H PRAT MPAL. SAGNIER DISSABTE 10:30
ALEVI I SINGUERLIN NARCIS SALA DIUMENGE 08:45
ALEVI J ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 09:45
BENJAMI A TECNOFUTBOL MEILAND DISSABTE 08:30
BENJAMI B SISTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 16:30
BENJAMI C MERCAT NOU MPAL. L’ENERGIA DISSABTE 11:30
BENJAMI D BON PASTOR BON PASTOR NOU DISSABTE 11:30
BENJAMI E ARRBAL NARCIS SALA DIUMENGE 13:15
BENJAMI F BARCELOAN DRAGONS MPAL. CANYELLES DIUMENGE 10:00
BENJAMI G MONTAÑESA NARCIS SALA DIUMENGE 13:15
BENJAMI H SALESIANS COL·LEGI SALESIANS DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI A PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
PRE BENJAMI D JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 13:15
PRE BENJAMI E CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 08:45

Més en

Sant Andreu – Cerdanyola: posar el cadenat

Premsa14 de setembre de 2019

El Juvenil A i fer el Narcís Sala un fortí

Premsa13 de setembre de 2019

La feblesa defensiva castiga el Sant Andreu (2-2)

Premsa11 de setembre de 2019

Figueres – Sant Andreu: esmolem ben bé les eines

Premsa10 de setembre de 2019