PARTITS CAP DE SETMANA (7-8 MARÇ)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 7 i 8 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP LLEIDA COMPLEX LLEIDA DIUMENGE 17:00
JUVENIL A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B BADALONA CAMP MUNICIPAL DE BADALONA DISSABTE 18:00
JUVENIL C VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL D FUNDACIO HERMES CAN BUXERES DIUMENGE 10:00
JUVENIL E LLOREDA MPAL. LLOREDA DIUMENGE 18:15
CADET A GAVA CAN TORELLO DISSABTE 18:00
CADET B LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 16:45
CADET C TRAJANA NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
CADET D SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 13:45
CADET E CANYELLLES MPAL. CANYELLES DISSABTE 13:30
CADET F POBLE SEC NARCIS SALA DIUMENGE 14:30
INFANTIL A GIRONA TORRES DE PALAU DIUMENGE 13:30
INFANTIL B HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 15:00
INFANTIL C PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
INFANTIL D APA POBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 13:30
INFANTIL E SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 18:30
INFANTIL F TRAJANA SANT JUST MPAL. SANT ADRIA DE BESOS DIUMENGE 10:00
FEMENI A EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI C (CAD ) CIRERA NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
FEMENI D (INF 1º) EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 11:45
ALEVI A CORNELLA MPAL. CORNELLA DIUMENGE 10:00
ALEVI B CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 10:15
ALEVI C VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 10:15
ALEVI D BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DIUMENGE 10:00
ALEVI E VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 08:45
ALEVI F TECNOFUTBOL MEILAND DIUMENGE 15:00
ALEVI G BARCELONETA NARCIS SALA DIUMENGE 11:45
ALEVI H PRAT MPAL. SAGNIER DISSABTE 10:30
ALEVI I SINGUERLIN NARCIS SALA DIUMENGE 08:45
ALEVI J ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 09:45
BENJAMI A TECNOFUTBOL MEILAND DISSABTE 08:30
BENJAMI B SISTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 16:30
BENJAMI C MERCAT NOU MPAL. L’ENERGIA DISSABTE 11:30
BENJAMI D BON PASTOR BON PASTOR NOU DISSABTE 11:30
BENJAMI E ARRBAL NARCIS SALA DIUMENGE 13:15
BENJAMI F BARCELOAN DRAGONS MPAL. CANYELLES DIUMENGE 10:00
BENJAMI G MONTAÑESA NARCIS SALA DIUMENGE 13:15
BENJAMI H SALESIANS COL·LEGI SALESIANS DISSABTE 09:00
PRE BENJAMI A PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 16:30
PRE BENJAMI D JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 13:15
PRE BENJAMI E CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 08:45

Més en

Actes pels 50 anys del Narcís Sala

admin22 de gener de 2020

Daniel Cardozo, nou partner de la UE Sant Andreu

Premsa21 de gener de 2020

Derrotes del Femení A i Femení B

Premsa20 de gener de 2020

Els darrers minuts passen factura (2-0)

Premsa20 de gener de 2020