Resultats – Cap de setmana (14-15 MARÇ)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 14 i 15 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP OLOT NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 2 P
JUVENIL A UNIFICACIÓN BELLVITGE MPAL. FEIXA LLARGA DIUMENGE 2 – 1 P
JUVENIL B DAMM NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 2 P
JUVENIL D COLLBLANCH NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
JUVENIL E LA SALLE BONANOVA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
CADET A BADALONA MPAL. BADALONA DISSABTE 0 – 2 G
CADET B MASNOU NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
CADET C LA SALLE BADALONA COL·LEGI LA SALLE DISSABTE 1 – 1 E
CADET D FUNDACIO GRAMA NOU MPAL. SANTA COLOMA DISSABTE 1 – 0 P
CADET E CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 4 – 1 G
CADET F MERIDIANA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
INFANTIL A ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 0 – 2 P
INFANTIL B CINC COPES CLOT DE LA MEL DISSABTE 1 – 2 G
INFANTIL C TRAJANA INST. MPAL. SANT ADRIA DEL BESOS DIUMENGE 0 – 7 G
INFANTIL D CAN BUXES MPAL. CAN BUXERES DISSABTE 1 – 8 G
INFANTIL E LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 1 P
INFANTIL F LA SALLE BONANOVA COL·LEGI LA SALLE DISSABTE 4 – 0 P
FEMENI A LEVANTE LAS PLANAS MPAL. LES PLANES DIUMENGE 5 – 0 P
FEMENI D (INF 1º) PENYA BLANC I BLAVA LA ROCA MPAL. LA ROCA DEL VALLES DISSABTE 7 – 1 P
ALEVI A TECNOFUTBOL NARCIS SALA DISSABTE 4 – 2 G
ALEVI B GAVA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 0 G
ALEVI C PERFORMANCE COMPLEX LA BASCULA DISSABTE 3 – 1 P
ALEVI D PRAT BLAUGRANA NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 2 G
ALEVI E VILADECANS NOU VILADECANS DIUMENGE 0 – 2 G
ALEVI F SANTS MPAL. AISS DISSABTE 1 – 3 P
ALEVI G TRAJANA MPAL. AISS DISSABTE 5 – 3 G
ALEVI H SANT MARTI CONDAL MPAL. AISS DISSABTE 1 – 2 P
ALEVI I CAN VIDALET MPAL. EL MOLI DISSABTE 4 – 2 G
ALEVI J HOSPITALENSE MPAL. AISS DISSABTE 10 – 3 G
BENJAMI A GAVA CAN TORELLO DISSABTE 2 – 2 E
BENJAMI B GIMNASTIC DE MANRESA GIMNASIC PARC DISSABTE 1 – 2 G
BENJAMI C BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 6 – 1 G
BENJAMI D SARRIA MPAL. AISS DISSABTE 3 – 1 G
BENJAMI E JOANENC SANYT JOAN VILATORRADA DIUMENGE 6 – 3 P
BENJAMI F VILA OLIMPICA MPAL. AISS DISSABTE 2 – 9 P
BENJAMI G PUJADAS COMPLEX MARESME LLULL DISSABTE 3 – 1 P
BENJAMI H ALZAMORA MPAL. AISS DISSABTE 0 – 2 P
PRE BENJAMI A ALZAMORA COMPLEX ESP. CAN DRAGO DISSABTE 0 – 11 G
PRE BENJAMI B GUINEUETA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 5 P
PRE BENJAMI C CERRO TRINITAT MPAL. TRINITAT VELLA DIUMENGE 5 – 1 P
PRE BENJAMI D POMAR NARCIS SALA DISSABTE 2 – 0 G

 

Per a més informació podeu contactar amb premsa@uesantandreu.cat

SEGUEIX-NOS