Resultats – Cap de setmana (21-22 MARÇ)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 21 i 22 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP REUS MPAL. REUS DIUMENGE 2 – 0 P
JUVENIL A DAMM MPAL. FELIU Y CODINA DISSABTE 0 – 0 E
JUVENIL B JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 1 – 1 E
JUVENIL C SANTA EULALIA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 3 E
JUVENIL D SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 8 – 2 P
JUVENIL E MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 2 – 5 G
CADET A LLEIDA NARCIS SALA DISSABTE 4 – 0 G
CADET B TECNOFUTBOL CAN DRAGO DISSABTE 3 – 1 P
CADET C LLOREDA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 4 P
CADET D HORTA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 2 P
CADET E SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 2 – 1 P
INFANTIL A LLEIDA MPAL. MANGRANERS DISSABTE 3 – 0 P
INFANTIL B PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 6 – 1 G
INFANTIL C SANT GABRIEL NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
INFANTIL D LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 2 G
INFANTIL E GUINEUETA MPAL. GUINEUETA DIUMENGE 2 – 4 G
INFANTIL F SARRIA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 4 P
FEMENI A BARCELONA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 2 P
FEMENI C (CAD ) MARTINENC NARCIS SALA
FEMENI D (INF 1º) BONAIRE NARCIS SALA DIUMENGE 6 – 10 P
ALEVI A FUNDACIO GRAMA NOU MPAL. SANTA COLOMA DISSABTE 2 – 2 E
ALEVI B JABAC TERRSA MPAL. CAN JOFRESA DIUMENGE 4 – 0 P
ALEVI C ESCOLA GAVA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 3 P
ALEVI D VILANOVA MPAL. VILANOVA I LA GELTRU DISSABTE 4 – 1 P
ALEVI E CAN BUXERES NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 1 G
ALEVI F MONTAÑESA MPAL. NOU BARRIS DISSABTE 7 – 2 P
ALEVI G COLLBLANC SANTS IME MARISTES MAILLOL DIUMENGE 4 – 4 E
ALEVI H DIAGONAL CLUB PISTES UNIVERSITARIES DIUMENGE 3 – 3 E
ALEVI I PONT DE MARINA NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 1 G
ALEVI J FUNDACIO HERMES MPAL. MONTGAT DIUMENGE 3 – 2 G
BENJAMI A CASTELLDEFELS NARCIS SALA DISSABTE 3 – 0 G
BENJAMI B CORNELLA NARCIS SALA DISSABTE 4 – 1 G
BENJAMI C ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 1 – 5 G
BENJAMI D FUNDACIO EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 1 – 1 E
BENJAMI E FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 3 P
BENJAMI F PARC COMPLEX FORT PIENC DIUMENGE 3 – 0 P
BENJAMI G ANGUERA MPAL. AISS DISSABTE SUSP.
BENJAMI H SANTS LA BASCULA DISSABTE 8 – 0 P
PRE BENJAMI A LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE SUSP.
PRE BENJAMI B VILA OLIMPICA MPAL. CLOT DE LA MEL DISSABTE 4 – 0 P
PRE BENJAMI C BADALONA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
PRE BENJAMI E COLLBLANC NARCIS SALA DISSABTE SUSP.

 

Per a més informació podeu contactar amb premsa@uesantandreu.cat

SEGUEIX-NOS