Resultats – Cap de setmana (28-29 MARÇ)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 28 i 29 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 2 P
JUVENIL B FUNDACIO HERMES NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 1 E
JUVENIL C TECNOFUTBOL CAN DRAGO DISSABTE 0 – 4 G
JUVENIL D CAN VIDALET NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 2 P
JUVENIL E CANYELLES NARCIS SALA DISSABTE 0 – 4 P
CADET A DAMM FELIU I CODINA DISSABTE 1 – 1 E
CADET B SANTS NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P
CADET C EUROPA NOU SARDENYA DISSABTE 3 – 0 P
CADET D LLEFIA MPAL. LLEFIA DIUMENGE 0 – 5 G
CADET F SSTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
INFANTIL A CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 4 P
INFANTIL B SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 1 – 1 E
INFANTIL C JUPITER MPAL. JUPITER DIUMENGE 2 – 1 P
INFANTIL D GUINEUETA COMPLEX MPAL. GUINEUETA DISSABTE 0 – 3 G
INFANTIL E VILADECANS MPAL. VILADECANS DISSABTE 3 – 2 P
INFANTIL F LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 2 – 4 G
FEMENI A SON SARDINA MALLORCA DIUMENGE 4 – 1 P
FEMENI C (CAD ) FONSANTA FATJO MPAL. FONTSANTA FATJO DIUMENGE 0 – 6 G
FEMENI D (INF 1º) PUIGREIG MPAL. PUIGREIG DIUMENGE 0 – 8 G
ALEVI A GRANOLLERS MPAL. GRANOLLERS DISSABTE 0 – 2 G
ALEVI B MANRESA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
ALEVI C CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DIUMENGE 2 – 4 G
ALEVI D CUBELLES NARCIS SALA DIUMENGE 6 – 0 G
ALEVI E CASTELLDEFELS MPAL. ELS CANYARS DIUMENGE 2 – 1 G
ALEVI F BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 2 G
ALEVI G MARTINENC MPAL. AISS DIUMENGE 4 – 6 G
ALEVI H PARC MPAL. AISS DIUMENGE 4 – 3 G
ALEVI J SANT MARTI CONDAL MPAL. AISS DIUMENGE 7 – 1 G
BENJAMI A HOSPTALET ESTADI MPAL. L’HOSPITALET DIUMENGE 1 – 2 G
BENJAMI B JABAC TERRASSA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 3 P
BENJAMI C GUINEUETA MPAL. GUINEUETA DISSABTE 3 – 1 G
BENJAMI D PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 1 G
BENJAMI E SANTS NARCIS SALA DISSABTE 1 – 3 P
BENJAMI F FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P
BENJAMI G CINC COPES CLOT D ELA MEL DISSABTE 0 – 11 G
BENJAMI H DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 7 – 1 P
PRE BENJAMI A JUPITER MPAL. JUPITER DIUMENGE 1 – 0 P
PRE BENJAMI B MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 3 – 6 P
PRE BENJAMI C CARMELO MPAL. CARMELO DISSABTE 0 – 3 G
PRE BENJAMI D FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 0 G
PRE BENJAMI E PREMIER BARCELONA NOU TAXONERA DISSABTE 8 – 0 P

 

Per a més informació podeu contactar amb premsa@uesantandreu.cat

SEGUEIX-NOS