Resultats – Cap de setmana (28 FEBRER – 1 MARÇ)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 28 de Febrer i 1 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP ALCOYANO NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 3 P
JUVENIL A REUS MPAL. M,AS IGLESIAS DIUMENGE 0 – 0 E
JUVENIL B JOSEP MARIA GENE NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
JUVENIL C LLOREDA MPAL. LLOREDA DISSABTE 0 – 5 G
JUVENIL D JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE+ 0 – 0 E
JUVENIL E COSECHA MUNDIAL NARCIS SALA DISSABTE 4 – 5 P
CADET A RAPITENCA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
CADET B BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 1 G
CADET C HOSPITALET MPAL. L’HOSPITALET DISSABTE 4 – 0 P
CADET D ARRABAL CALAF NARCIS SALA DISSABTE 3 – 2 G
CADET E PARC NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 7 P
CADET F SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 1 – 1 E
INFANTIL A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 3 P
INFANTIL B ALZAMORA COMPLEX CAN DRAGO DISSABTE 1 – 1 E
INFANTIL C BARCINO MPAL. M,ENORCA DIUMENGE 2 – 5 G
INFANTIL E HOSPITALENSE MPAL. AISS DIUMENGE 3 – 0 G
INFANTIL F JUPITER MPAL. AISS DIUMENGE 0 – 2 P
FEMENI A SEAGULL CAMP MUNICIPAL BADALONA DIUMENGE 4 – 0 P
FEMENI C (CAD ) SANTA SUSSANA MPAL. SANTA SUSANA DIUMENGE 1 – 0 P
FEMENI D (INF 1º) ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DIUMENGE 9 – 2 P
ALEVI A ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 1 – 4 P
ALEVI B ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DISSABTE 4 – 0 P
ALEVI C CINC COPES COMPLEX FORT PIENC DISSABTE 6 – 1 P
ALEVI E PARC MPAL. SAGNIER DIUMENGE 4 – 7 G
ALEVI F ESCOLA PIA SARRIA MPAL. AISS DIUMENGE 1 – 0 G
ALEVI G F. EUROPA MPAL. L’ALIGA DIUMENGE 5 – 2 P
ALEVI H PENYA ANGUERA MPAL. AISS DIUMENGE 1 – 1 E
ALEVI I HOSPITALET ESTADI MPAL. L’HOSPITALET DIUMENGE 4 – 1 P
ALEVI J YOUNG TALENT FOOTBAL NARCIS SALA DISSABTE 3 – 7 P
BENJAMI A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 9 P
BENJAMI B AT. SANT JUST MPAL. SANT JUAN D’ESVERN DISSABTE 6 – 1 P
BENJAMI C HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
BENJAMI D CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 4 P
BENJAMI E POMAR POMAR C.D. DISSABTE 2 – 1 P
BENJAMI F SANTS MPAL. AISS DIUMENGE 6 – 2 G
BENJAMI G IMPERIO CAN ZAM DISSABTE 8 – 2 P
BENJAMI H HOSPITALET AT. MPAL. AISS DIUMENGE 2 – 4 P
PRE BENJAMI A CINC COPES COMPLEX FORT PÌENC DISSABTE 4 – 0 P
PRE BENJAMI B ALZAMORA MPAL. AISS DIUMENGE 5 – 0 G
PRE BENJAMI C CINC COPES CLOT DE LA MEL DIUMENGE 0 – 3 G
PRE BENJAMI D LLOREDA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 2 G

Més en

Figueres – Sant Andreu: esmolem ben bé les eines

Premsa10 de setembre de 2019

Bon punt del Juvenil A fora de casa (1-1)

Premsa8 de setembre de 2019

Triomf coral del Sant Andreu (2-1)

Premsa7 de setembre de 2019

Sant Andreu – Vilassar: afinar la punteria

Premsa6 de setembre de 2019