Resultats – Cap de setmana (28 FEBRER – 1 MARÇ)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 28 de Febrer i 1 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP ALCOYANO NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 3 P
JUVENIL A REUS MPAL. M,AS IGLESIAS DIUMENGE 0 – 0 E
JUVENIL B JOSEP MARIA GENE NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
JUVENIL C LLOREDA MPAL. LLOREDA DISSABTE 0 – 5 G
JUVENIL D JUPITER NARCIS SALA DIUMENGE+ 0 – 0 E
JUVENIL E COSECHA MUNDIAL NARCIS SALA DISSABTE 4 – 5 P
CADET A RAPITENCA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
CADET B BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 1 G
CADET C HOSPITALET MPAL. L’HOSPITALET DISSABTE 4 – 0 P
CADET D ARRABAL CALAF NARCIS SALA DISSABTE 3 – 2 G
CADET E PARC NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 7 P
CADET F SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 1 – 1 E
INFANTIL A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 3 P
INFANTIL B ALZAMORA COMPLEX CAN DRAGO DISSABTE 1 – 1 E
INFANTIL C BARCINO MPAL. M,ENORCA DIUMENGE 2 – 5 G
INFANTIL E HOSPITALENSE MPAL. AISS DIUMENGE 3 – 0 G
INFANTIL F JUPITER MPAL. AISS DIUMENGE 0 – 2 P
FEMENI A SEAGULL CAMP MUNICIPAL BADALONA DIUMENGE 4 – 0 P
FEMENI C (CAD ) SANTA SUSSANA MPAL. SANTA SUSANA DIUMENGE 1 – 0 P
FEMENI D (INF 1º) ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DIUMENGE 9 – 2 P
ALEVI A ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 1 – 4 P
ALEVI B ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DISSABTE 4 – 0 P
ALEVI C CINC COPES COMPLEX FORT PIENC DISSABTE 6 – 1 P
ALEVI E PARC MPAL. SAGNIER DIUMENGE 4 – 7 G
ALEVI F ESCOLA PIA SARRIA MPAL. AISS DIUMENGE 1 – 0 G
ALEVI G F. EUROPA MPAL. L’ALIGA DIUMENGE 5 – 2 P
ALEVI H PENYA ANGUERA MPAL. AISS DIUMENGE 1 – 1 E
ALEVI I HOSPITALET ESTADI MPAL. L’HOSPITALET DIUMENGE 4 – 1 P
ALEVI J YOUNG TALENT FOOTBAL NARCIS SALA DISSABTE 3 – 7 P
BENJAMI A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 9 P
BENJAMI B AT. SANT JUST MPAL. SANT JUAN D’ESVERN DISSABTE 6 – 1 P
BENJAMI C HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
BENJAMI D CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 4 P
BENJAMI E POMAR POMAR C.D. DISSABTE 2 – 1 P
BENJAMI F SANTS MPAL. AISS DIUMENGE 6 – 2 G
BENJAMI G IMPERIO CAN ZAM DISSABTE 8 – 2 P
BENJAMI H HOSPITALET AT. MPAL. AISS DIUMENGE 2 – 4 P
PRE BENJAMI A CINC COPES COMPLEX FORT PÌENC DISSABTE 4 – 0 P
PRE BENJAMI B ALZAMORA MPAL. AISS DIUMENGE 5 – 0 G
PRE BENJAMI C CINC COPES CLOT DE LA MEL DIUMENGE 0 – 3 G
PRE BENJAMI D LLOREDA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 2 G

Més en

Guanyar a casa

Premsa24 de gener de 2020

Actes pels 50 anys del Narcís Sala

admin22 de gener de 2020

Daniel Cardozo, nou partner de la UE Sant Andreu

Premsa21 de gener de 2020

Derrotes del Femení A i Femení B

Premsa20 de gener de 2020