Resultats – Cap de setmana (7-8 MARÇ)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 7 i 8 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP LLEIDA COMPLEX LLEIDA DIUMENGE 3 – 2 P
JUVENIL A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 P
JUVENIL B BADALONA CAMP MUNICIPAL DE BADALONA DISSABTE 0 – 0 E
JUVENIL C VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
JUVENIL D FUNDACIO HERMES CAN BUXERES DIUMENGE 7 – 2 P
JUVENIL E LLOREDA MPAL. LLOREDA DIUMENGE 5 – 1 P
CADET A GAVA CAN TORELLO DISSABTE 3 – 1 P
CADET B LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 3 – 0 P
CADET C TRAJANA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 1 E
CADET D SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 3 – 1 P
CADET E CANYELLLES MPAL. CANYELLES DISSABTE 3 – 0 P
CADET F POBLE SEC NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 1 P
INFANTIL A GIRONA TORRES DE PALAU DIUMENGE 1 – 0 P
INFANTIL B HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 1 – 4 P
INFANTIL C PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 8 – 1 G
INFANTIL D APA POBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 6 – 0 G
INFANTIL E SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 2 – 0 P
INFANTIL F TRAJANA SANT JUST MPAL. SANT ADRIA DE BESOS DIUMENGE 8 – 3 P
FEMENI A EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 3 P
FEMENI C (CAD ) CIRERA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 2 E
FEMENI D (INF 1º) EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 8 – 5 G
ALEVI A CORNELLA MPAL. CORNELLA DIUMENGE 3 – 6 G
ALEVI B CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 6 P
ALEVI C VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 3 G
ALEVI D BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DIUMENGE 5 – 0 P
ALEVI E VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
ALEVI F TECNOFUTBOL MEILAND DIUMENGE 6 – 1 P
ALEVI G BARCELONETA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 5 P
ALEVI H PRAT MPAL. SAGNIER DISSABTE 4 – 0 P
ALEVI I SINGUERLIN NARCIS SALA DIUMENGE 12 – 0 G
ALEVI J ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 4 – 6 G
BENJAMI A TECNOFUTBOL MEILAND DISSABTE 2 – 1 P
BENJAMI B SISTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 7 – 0 G
BENJAMI C MERCAT NOU MPAL. L’ENERGIA DISSABTE 3 – 6 G
BENJAMI D BON PASTOR BON PASTOR NOU DISSABTE 5 – 3 P
BENJAMI E ARRBAL NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 4 P
BENJAMI F BARCELOAN DRAGONS MPAL. CANYELLES DIUMENGE 2 – 2 E
BENJAMI G MONTAÑESA NARCIS SALA DIUMENGE 5 – 3 G
BENJAMI H SALESIANS COL·LEGI SALESIANS DISSABTE 8 – 2 P
PRE BENJAMI A PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
PRE BENJAMI C LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 P
PRE BENJAMI D JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 1 – 2 G
PRE BENJAMI E CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 0 – 10 P

Més en

Sant Andreu – Cerdanyola: posar el cadenat

Premsa14 de setembre de 2019

El Juvenil A i fer el Narcís Sala un fortí

Premsa13 de setembre de 2019

La feblesa defensiva castiga el Sant Andreu (2-2)

Premsa11 de setembre de 2019

Figueres – Sant Andreu: esmolem ben bé les eines

Premsa10 de setembre de 2019