Resultats – Cap de setmana (7-8 MARÇ)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 7 i 8 de Març de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP LLEIDA COMPLEX LLEIDA DIUMENGE 3 – 2 P
JUVENIL A BARCELONA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 P
JUVENIL B BADALONA CAMP MUNICIPAL DE BADALONA DISSABTE 0 – 0 E
JUVENIL C VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
JUVENIL D FUNDACIO HERMES CAN BUXERES DIUMENGE 7 – 2 P
JUVENIL E LLOREDA MPAL. LLOREDA DIUMENGE 5 – 1 P
CADET A GAVA CAN TORELLO DISSABTE 3 – 1 P
CADET B LLEFIA MPAL. LLEFIA DISSABTE 3 – 0 P
CADET C TRAJANA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 1 E
CADET D SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 3 – 1 P
CADET E CANYELLLES MPAL. CANYELLES DISSABTE 3 – 0 P
CADET F POBLE SEC NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 1 P
INFANTIL A GIRONA TORRES DE PALAU DIUMENGE 1 – 0 P
INFANTIL B HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 1 – 4 P
INFANTIL C PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 8 – 1 G
INFANTIL D APA POBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 6 – 0 G
INFANTIL E SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 2 – 0 P
INFANTIL F TRAJANA SANT JUST MPAL. SANT ADRIA DE BESOS DIUMENGE 8 – 3 P
FEMENI A EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 3 P
FEMENI C (CAD ) CIRERA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 2 E
FEMENI D (INF 1º) EUROPA NARCIS SALA DIUMENGE 8 – 5 G
ALEVI A CORNELLA MPAL. CORNELLA DIUMENGE 3 – 6 G
ALEVI B CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 6 P
ALEVI C VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 3 G
ALEVI D BADALONA CAMP MUNICIPAL BADALONA DIUMENGE 5 – 0 P
ALEVI E VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
ALEVI F TECNOFUTBOL MEILAND DIUMENGE 6 – 1 P
ALEVI G BARCELONETA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 5 P
ALEVI H PRAT MPAL. SAGNIER DISSABTE 4 – 0 P
ALEVI I SINGUERLIN NARCIS SALA DIUMENGE 12 – 0 G
ALEVI J ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 4 – 6 G
BENJAMI A TECNOFUTBOL MEILAND DISSABTE 2 – 1 P
BENJAMI B SISTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 7 – 0 G
BENJAMI C MERCAT NOU MPAL. L’ENERGIA DISSABTE 3 – 6 G
BENJAMI D BON PASTOR BON PASTOR NOU DISSABTE 5 – 3 P
BENJAMI E ARRBAL NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 4 P
BENJAMI F BARCELOAN DRAGONS MPAL. CANYELLES DIUMENGE 2 – 2 E
BENJAMI G MONTAÑESA NARCIS SALA DIUMENGE 5 – 3 G
BENJAMI H SALESIANS COL·LEGI SALESIANS DISSABTE 8 – 2 P
PRE BENJAMI A PENYA ANGUERA NARCIS SALA DISSABTE 1 – 0 G
PRE BENJAMI C LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 P
PRE BENJAMI D JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 1 – 2 G
PRE BENJAMI E CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 0 – 10 P

Més en

Actes pels 50 anys del Narcís Sala

admin22 de gener de 2020

Daniel Cardozo, nou partner de la UE Sant Andreu

Premsa21 de gener de 2020

Derrotes del Femení A i Femení B

Premsa20 de gener de 2020

Els darrers minuts passen factura (2-0)

Premsa20 de gener de 2020