PARTITS CAP DE SETMANA (18-19 ABRIL)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 18 i 19 d’Abril de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP MALLORCA B CIUTAT ESPORTIVA DIUMENGE 12:00
JUVENIL A HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B HOSPITALET MPAL. L’HOSPITALET DISSABTE 14:15
JUVENIL D FUNDACIO HOSPITALET AT. NARCIS SALA DIUMENGE 18:15
JUVENIL E MERCAT NOU MAGIORIA MPAL. CAN BUXERES DISSABTE 16:00
CADET A JABAC TERRSSA MPAL. CAN JOFRESA DISSABTE 16:30
CADET B PERFORMANCE NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
CADET C SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 09:00
CADET D VILA OLIMPICA CAN ARANYO DIUMENGE 18:00
CADET E LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 14:00
CADET F BARCINO NARCIS SALA DIUMENGE 14:15
INFANTIL A SANT GABRIEL NARCIS SALA DIUMENGE 20:00
INFANTIL B PERFORMANCE LA BASCULA DIUMENGE 16:00
INFANTIL C ALZAMORA CAN DRAGO DIUMENGE 15:45
INFANTIL D VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 12:30
INFANTIL E SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 11:15
INFANTIL F CIUTAT MERIDIANA COMPLEX CIUTAT MERDIDIANA DISSABTE 12:00
FEMENI A SANT GABRIEL NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
FEMENI C (CAD ) EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 11:30
FEMENI D (INF 1º) EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 09:30
ALEVI A MATARO MPAL. D’ESPORTS DIUMENGE 10:30
ALEVI B SANT CUGAT NARCIS SALA DIUMENGE 12:30
ALEVI C JUPITER MPAL. VERNEDA DISSABTE 10:30
ALEVI D GAVA NARCIS SALA DISSABTE 16:00
ALEVI E GAVA MAR CAN TINTORER DISSABTE 14:40
ALEVI F CINC COPES MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI G SARRIA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI H LLOREDA MPAL. AISS DISSABTE 10:30
ALEVI I HERMES MPAL. MONTGAT DIUMENGE 10:00
ALEVI J SANTS MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI A HORTA MPAL. HORTA DIUMENGE 14:00
BENJAMI B VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 16:00
BENJAMI C ESPANYOL NARCIS SALA DIUMENGE 12:30
BENJAMI D LLOREDA MPAL. LLOREDA DISSABTE 14:00
BENJAMI F SALESIANS BOSCO HORTA MPAL. AISS DIMECRES 19:00
BENJAMI G SARRIA CAN CARRALLEU DISSABTE 10:00
BENJAMI H SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 12:30
PRE BENJAMI A BUFALA MPAL. BUFALA DIUMENGE 09:00
PRE BENJAMI B BUFALA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C DON BOSCO ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 13:00
PRE BENJAMI D YOUNG TALENT NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI E MANIGUA VALLE HEBRON DISSABTE 10:00

Més en

Felipe Sá, velocitat i màgia a la banda

Premsa17 de juny de 2018

Comença la campanya de socis 2018/2019!

Premsa16 de juny de 2018

Méndez, Alfred, Priego i Alberto, baixes confirmades

Premsa16 de juny de 2018

Carlos Martínez torna al Narcís Sala

Premsa15 de juny de 2018