PARTITS CAP DE SETMANA (25-26 ABRIL)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 25 i 26 d’Abril de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP ELDENSE NARCIS SALA DIUMENGE 17:00
JUVENIL A PRAT MPAL. SAGNIER DISSABTE 17:45
JUVENIL B HORTA NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
JUVENIL C MONTAÑESA NARCIS SALA DIUMENGE 19:30
JUVENIL D COLLBLANCH MPAL. PUBILLA CASAS DIUMENGE 12:00
JUVENIL E PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DIUMENGE 16:00
CADET A GIRONES SABET NARCIS SALA DIJOUS 20:15
CADET B CAN VIDALET MPAL. EL MOLI DISSABTE 12:45
CADET C CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 18:15
CADET D APA POBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 12:00
CADET E BON PASTOR NOU DE BON PASTOR DIUMENGE 10:00
INFANTIL A JABAC TERRASSA MPAL. CAN JOFRESA DIUMENGE 12:00
INFANTIL B BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 16:45
INFANTIL C COLLBLANC SANTS NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
INFANTIL D SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 11:15
INFANTIL E COLLBLANCH TORASSA NARCIS SALA DISSABTE 15:15
INFANTIL F MARTINENC MPAL. AISS DIUMENGE 12:00
FEMENI A ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DIUMENGE 10:00
FEMENI C (CAD ) ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 20:00
FEMENI D (INF 1º) PALLEJA MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
ALEVI A SANT CUGAT NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
ALEVI B HOSPITALET ESTADI L’HOSPITALET DIUMENGE 17:45
ALEVI C COLLBLANC SANTS NARCIS SALA DISSABTE 13:45
ALEVI D CORNELLA MPAL. CORNELLA DISSABTE 13:30
ALEVI E LA FLORIDA NARCIS SALA DISSABTE 08:30
ALEVI F POMAR MPAL. POMAR DISSABTE 10:00
ALEVI G SANTS LA BASCULA DISSABTE 11:30
ALEVI H MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 12:00
BENJAMI A SANT GABRIEL NARCIS SALA DISSABTE 13:45
BENJAMI B SANT CUGAT ZONA ESPORTIVA JAUME TUBAU DISSABTE 10:20
BENJAMI C VILA OLIMPICA MPAL. CAN ARANYO DISSABTE 09:00
BENJAMI D POMAR MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
BENJAMI E HORTA FELIU I CODINA DISSABTE 16:00
BENJAMI F ARRABAL CAN ZAM 1 DISSABTE 12:45
BENJAMI G BADALONA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
BENJAMI H VILA OLIMPICA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
PRE BENJAMI A SISTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI B FUNDACIO EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 11:30
PRE BENJAMI C MARTINENC MPAL. AISS DIUMENGE 10:30
PRE BENJAMI D VILA OLIMPICA CLOT DE LA MEL DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI E PERFORMANCE MPAL. AISS DIUMENGE 09:00

Més en

Les prèvies: Juvenil A i Sant Andreu Atlètic

Premsa21 de setembre de 2018

Comunicat sobre l’estat mèdic de Víctor Alonso

Premsa20 de setembre de 2018

Victòria del Sant Andreu Atlètic i empat del Juvenil A

Premsa17 de setembre de 2018

Desconnexió mental (2-1)

Premsa16 de setembre de 2018