Resultats – Cap de setmana (18-19 ABRIL)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 18 i 19 d’Abril de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP MALLORCA B CIUTAT ESPORTIVA DIUMENGE 3 – 2 P
JUVENIL A HOSPITALET NARCIS SALA DISSABTE 2 – 1 G
JUVENIL B HOSPITALET MPAL. L’HOSPITALET DISSABTE 2 – 0 P
JUVENIL D FUNDACIO HOSPITALET AT. NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 0 P
JUVENIL E MERCAT NOU MAGIORIA MPAL. CAN BUXERES DISSABTE 1 – 2 P
CADET A JABAC TERRSSA MPAL. CAN JOFRESA DISSABTE 3 – 2 P
CADET B PERFORMANCE NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 1 G
CADET C SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 3 – 0 P
CADET D VILA OLIMPICA CAN ARANYO DIUMENGE 1 – 3 P
CADET E LLEFIA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 3 P
CADET F BARCINO NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 3 P
INFANTIL A SANT GABRIEL NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 3 P
INFANTIL B PERFORMANCE LA BASCULA DIUMENGE 2 – 0 P
INFANTIL C ALZAMORA CAN DRAGO DIUMENGE 0 – 0 E
INFANTIL D VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 5 P
INFANTIL E SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 3 – 4 G
INFANTIL F CIUTAT MERIDIANA COMPLEX CIUTAT MERDIDIANA DISSABTE 1 – 3 G
FEMENI A SANT GABRIEL NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 6 P
FEMENI C (CAD ) EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 1 – 5 G
FEMENI D (INF 1º) EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 2 – 4 G
ALEVI A MATARO MPAL. D’ESPORTS DIUMENGE 1 – 3 G
ALEVI B SANT CUGAT NARCIS SALA DIUMENGE 5 – 3 G
ALEVI C JUPITER MPAL. VERNEDA DISSABTE 6 – 5 P
ALEVI D GAVA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 3 E
ALEVI E GAVA MAR CAN TINTORER DISSABTE 1 – 7 G
ALEVI F CINC COPES MPAL. AISS DISSABTE 5 – 3 G
ALEVI G SARRIA MPAL. AISS DISSABTE 1 – 1 E
ALEVI H LLOREDA MPAL. AISS DISSABTE 3 – 8 P
ALEVI I HERMES MPAL. MONTGAT DIUMENGE 3 – 9 G
ALEVI J SANTS MPAL. AISS DISSABTE 8 – 0 G
BENJAMI A HORTA MPAL. HORTA DIUMENGE 1 – 2 G
BENJAMI B VILA OLIMPICA NARCIS SALA DISSABTE 4 – 3 G
BENJAMI C ESPANYOL NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 0 G
BENJAMI D LLOREDA MPAL. LLOREDA DISSABTE 4 – 4 E
BENJAMI F SALESIANS BOSCO HORTA MPAL. AISS DIMECRES 3 – 8 G
BENJAMI G SARRIA CAN CARRALLEU DISSABTE 2 – 4 G
BENJAMI H SISTRELLS CAN CABANYES DISSABTE 5 – 1 P
PRE BENJAMI A BUFALA MPAL. BUFALA DIUMENGE 1 – 8 G
PRE BENJAMI B BUFALA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 3 E
PRE BENJAMI C DON BOSCO ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 2 – 2 E
PRE BENJAMI D YOUNG TALENT NARCIS SALA DISSABTE 0 – 3 P
PRE BENJAMI E MANIGUA VALLE HEBRON DISSABTE 10 – 0 P

Més en

Prèvia Sant Andreu Atlètic i Femení

Premsa20 d'abril de 2018

David Prats no continuarà al capdavant del Juvenil A

Premsa20 d'abril de 2018

Victòria del Femení, derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa16 d'abril de 2018

Color a la graderia, grisor a la gespa (1-1)

Premsa15 d'abril de 2018