Resultats – Cap de setmana (25-26 ABRIL)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 25 i 26 d’Abril de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP ELDENSE NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 3 G
JUVENIL A PRAT MPAL. SAGNIER DISSABTE 0 – 1 G
JUVENIL B HORTA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 0 G
JUVENIL C MONTAÑESA NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 1 G
JUVENIL D COLLBLANCH MPAL. PUBILLA CASAS DIUMENGE 1 – 3 G
JUVENIL E PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DIUMENGE 2 – 1 P
CADET A GIRONES SABET NARCIS SALA DIJOUS
CADET B CAN VIDALET MPAL. EL MOLI DISSABTE 2 – 1 P
CADET C CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P
CADET D APA POBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 5 – 1 G
CADET E BON PASTOR NOU DE BON PASTOR DIUMENGE 1 – 2 G
INFANTIL A JABAC TERRASSA MPAL. CAN JOFRESA DIUMENGE 2 – 2 E
INFANTIL B BADALONA NARCIS SALA DISSABTE 2 – 3 G
INFANTIL C COLLBLANC SANTS NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 0 G
INFANTIL D SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 1 – 5 G
INFANTIL E COLLBLANCH TORASSA NARCIS SALA DISSABTE 6 – 0 G
INFANTIL F MARTINENC MPAL. AISS DIUMENGE 0 – 3 P
FEMENI A ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DIUMENGE 2 – 1 P
FEMENI C (CAD ) ESPANYOL NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P
FEMENI D (INF 1º) PALLEJA MPAL. AISS DIUMENGE 2 – 6 P
ALEVI A SANT CUGAT NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 2 E
ALEVI B HOSPITALET ESTADI L’HOSPITALET DIUMENGE 0 – 1 G
ALEVI C COLLBLANC SANTS NARCIS SALA DISSABTE 0 – 2 P
ALEVI D CORNELLA MPAL. CORNELLA DISSABTE 8 – 0 P
ALEVI E LA FLORIDA NARCIS SALA DISSABTE 7 – 2 G
ALEVI F POMAR MPAL. POMAR DISSABTE 1 – 7 G
ALEVI G SANTS LA BASCULA DISSABTE 2 – 3 G
ALEVI H MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 2 – 3 G
BENJAMI A SANT GABRIEL NARCIS SALA DISSABTE 0 – 1 P
BENJAMI B SANT CUGAT ZONA ESPORTIVA JAUME TUBAU DISSABTE 3 – 4 G
BENJAMI C VILA OLIMPICA MPAL. CAN ARANYO DISSABTE 0 – 3 G
BENJAMI D POMAR MPAL. AISS DIUMENGE 3 – 0 G
BENJAMI E HORTA FELIU I CODINA DISSABTE 2 – 1 P
BENJAMI F ARRABAL CAN ZAM 1 DISSABTE 3 – 3 E
BENJAMI G BADALONA MPAL. AISS DIUMENGE 0 – 6 P
BENJAMI H VILA OLIMPICA MPAL. AISS DIUMENGE 0 – 4 P
PRE BENJAMI A SISTRELLS NARCIS SALA DISSABTE 12 – 0 G
PRE BENJAMI B FUNDACIO EUROPA MPAL. L’ALIGA DISSABTE 4 – 1 P
PRE BENJAMI C MARTINENC MPAL. AISS DIUMENGE 8 – 3 G
PRE BENJAMI D VILA OLIMPICA CLOT DE LA MEL DISSABTE 3 – 4 G
PRE BENJAMI E PERFORMANCE MPAL. AISS DIUMENGE 0 – 15 P

Més en

Acord de renovació amb Josu Rodríguez

Premsa23 de juny de 2018

Felipe Sá, velocitat i màgia a la banda

Premsa17 de juny de 2018

Comença la campanya de socis 2018/2019!

Premsa16 de juny de 2018

Méndez, Alfred, Priego i Alberto, baixes confirmades

Premsa16 de juny de 2018