PARTITS CAP DE SETMANA (16-17 MAIG)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 16 i 17 de Maig de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP ELCHE ILICITANO CIUTAT ESPORTIVA DISSABTE 18:00
JUVENIL A GIRONA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B GRAMA NOU MPAL. SANTA COLOMA DIUMENGE 11:45
JUVENIL C JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 18:00
JUVENIL D CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL E SANT MARTI CONDAL NARCIS SALA DIUMENGE 18:00
CADET A MATARO MPAL. D’ESPORTS DE MATARO DIUMENGE 18:45
CADET B DAMM NARCIS SALA DISSABTE 12:30
CADET C TURO DE LA PEIRA MPAL. TURO DE LA PEIRA DIUMENGE 10:00
CADET D CATALONIA LLARS MUNDET DISSABTE 13:30
CADET E SANT IGNASI COLEGI SANT IGNASO DISSABTE 13:45
CADET F SANTA EULALIA NARCIS SALA DIUMENGE 16:00
INFANTIL A VIC RIUPRIMER NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
INFANTIL B SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 14:45
INFANTIL C SANTS NARCIS SALA DIUMENGE 14:00
INFANTIL D DIAGONAL NARCIS SALA DISSABTE 14:15
INFANTIL E SINGUERLIN CAN ZAM DISSABTE 12:30
INFANTIL F CATALONIA LLARS MUNDET DISSABTE 15:15
FEMENI C (CAD ) DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 17:00
FEMENI D (INF 1º) PALLEJA MPAL. PALLEJA DISSABTE 13:00
ALEVI B VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIVENDRES 19:00
ALEVI C SARRIA NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
ALEVI D IGUALADA NARCIS SALA DIMARTS 19:00
ALEVI E CAN VIDALET NARCIS SALA DISSABTE 10:30
ALEVI F SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 13:00
ALEVI G JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 10:30
ALEVI H YOUNG TALENT NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
ALEVI I POMAR POMAR C.D DISSABTE 10:00
ALEVI J POMAR NARCIS SALA DISSABTE 10:30
BENJAMI A DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 15:15
BENJAMI B FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 16:00
BENJAMI C MARTINENC GUINARDO DISSABTE 12:00
BENJAMI D COLLBLANCH TORRASSA CM PUIG GAIRALT DISSABTE 14:30
BENJAMI E CATALONIA NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
BENJAMI F MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 16:00
BENJAMI G POBLE NOU AT. CEM VILA OLIMPICA DISSABTE 09:00
BENJAMI H JUPITER M`PAL. JUPITER DISSABTE 12:00
PRE BENJAMI A MONTAÑESA NOU BARRIS DISSABTE 09:50
PRE BENJAMI B TURO DE LA PEIRA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C SAGRERENC NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI D ZONA FRANCA COMPLEX LA BASCULA DISSABTE 11:30
PRE BENJAMI E MERCAT NOU MAGORIA ENERGIA DISSABTE 11:30

Més en

Victòria del Sant Andreu Atlètic i derrota del Juvenil A

Premsa23 de gener de 2018

Promoció per diumenge i homenatge a Manel Casanova

Premsa23 de gener de 2018

El Femení, immers en una mala ratxa (2-0)

Premsa23 de gener de 2018

Forts en defensa (0-0)

Premsa21 de gener de 2018