PARTITS CAP DE SETMANA (16-17 MAIG)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 16 i 17 de Maig de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP ELCHE ILICITANO CIUTAT ESPORTIVA DISSABTE 18:00
JUVENIL A GIRONA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
JUVENIL B GRAMA NOU MPAL. SANTA COLOMA DIUMENGE 11:45
JUVENIL C JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 18:00
JUVENIL D CATALONIA NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL E SANT MARTI CONDAL NARCIS SALA DIUMENGE 18:00
CADET A MATARO MPAL. D’ESPORTS DE MATARO DIUMENGE 18:45
CADET B DAMM NARCIS SALA DISSABTE 12:30
CADET C TURO DE LA PEIRA MPAL. TURO DE LA PEIRA DIUMENGE 10:00
CADET D CATALONIA LLARS MUNDET DISSABTE 13:30
CADET E SANT IGNASI COLEGI SANT IGNASO DISSABTE 13:45
CADET F SANTA EULALIA NARCIS SALA DIUMENGE 16:00
INFANTIL A VIC RIUPRIMER NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
INFANTIL B SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 14:45
INFANTIL C SANTS NARCIS SALA DIUMENGE 14:00
INFANTIL D DIAGONAL NARCIS SALA DISSABTE 14:15
INFANTIL E SINGUERLIN CAN ZAM DISSABTE 12:30
INFANTIL F CATALONIA LLARS MUNDET DISSABTE 15:15
FEMENI C (CAD ) DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 17:00
FEMENI D (INF 1º) PALLEJA MPAL. PALLEJA DISSABTE 13:00
ALEVI B VILA OLIMPICA NARCIS SALA DIVENDRES 19:00
ALEVI C SARRIA NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
ALEVI D IGUALADA NARCIS SALA DIMARTS 19:00
ALEVI E CAN VIDALET NARCIS SALA DISSABTE 10:30
ALEVI F SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 13:00
ALEVI G JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 10:30
ALEVI H YOUNG TALENT NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
ALEVI I POMAR POMAR C.D DISSABTE 10:00
ALEVI J POMAR NARCIS SALA DISSABTE 10:30
BENJAMI A DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 15:15
BENJAMI B FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 16:00
BENJAMI C MARTINENC GUINARDO DISSABTE 12:00
BENJAMI D COLLBLANCH TORRASSA CM PUIG GAIRALT DISSABTE 14:30
BENJAMI E CATALONIA NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
BENJAMI F MARTINENC NARCIS SALA DISSABTE 16:00
BENJAMI G POBLE NOU AT. CEM VILA OLIMPICA DISSABTE 09:00
BENJAMI H JUPITER M`PAL. JUPITER DISSABTE 12:00
PRE BENJAMI A MONTAÑESA NOU BARRIS DISSABTE 09:50
PRE BENJAMI B TURO DE LA PEIRA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI C SAGRERENC NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI D ZONA FRANCA COMPLEX LA BASCULA DISSABTE 11:30
PRE BENJAMI E MERCAT NOU MAGORIA ENERGIA DISSABTE 11:30

Més en

Promoció d’entrades pel duel contra l’Hospitalet

Premsa23 d'abril de 2018

Victòria del Femení, derrota del Sant Andreu Atlètic

Premsa23 d'abril de 2018

Apunta’t al Campus d’Estiu 2018 del Sant Andreu!

Premsa23 d'abril de 2018

Un empat treballat (1-1)

Premsa22 d'abril de 2018