PARTITS CAP DE SETMANA (2-3 MAIG)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 2 i 3 de Maig de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP HURACAN SAN GREGORIO DISSABTE 18:00
JUVENIL A CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 18:30
JUVENIL B SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DISSABTE 16:00
JUVENIL C GUINEUETA MPAL. GUINEUETA DISSABTE 16:00
JUVENIL D HORTA NARCIS SALA DISSABTE 18:00
CADET A GIRONA MPAL. TORRES DE PALAU DIMARTS 19:30
CADET B JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 12:30
CADET C BELLVITGE FEIXA LLARGA DISSABTE 12:30
CADET D VILLAVERDE PENITENTS NOU TAXONERA DIUMENGE 12:00
CADET E MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 18:30
CADET F GUINEUETA NARCIS SALA DIUMENGE 16:00
INFANTIL A REUS NARCIS SALA DIUMENGE 12:00
INFANTIL B FUNDACIÓ EUROPA MPAL. L’ALIGA DIUMENGE 12:15
INFANTIL C HORTA NARCIS SALA DIUMENGE 14:00
INFANTIL D PUJADAS NARCIS SALA DISSABTE 14:15
INFANTIL E VILA OLIMPICA AGAPIT FERNANDEZ DISSABTE 13:00
INFANTIL F SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DIUMENGE 12:00
FEMENI C (CAD ) MOLINOS MPAL. VISTA ALEGRE DISSABTE 09:00
FEMENI D (INF 1º) FONTSANTA FATJO MPAL. FONTSANTA FATJO DISSABTE 12:00
ALEVI A HOSPITALET MPAL. L’HOSPITALET DILLUNS 19:30
ALEVI B DAMM NARCIS SALA DISSABTE 16:15
ALEVI C STOITKOV NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
ALEVI D BARCELONA NARCIS SALA DIUMENGE 16:15
ALEVI E HOSPITALET NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
ALEVI F POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 10:30
ALEVI G HORTA NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
ALEVI H HOSPITALET AT. NARCIS SALA DISSABTE 11:00
ALEVI I BUFALA MPAL. BUFALA DIUMENGE 10:30
ALEVI J SIMGUERLIN MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI A CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DISSABTE 15:00
BENJAMI B BARCELONA NARCIS SALA DIUMENGE 10:30
BENJAMI C BARCINO MPAL. MENORCA DIVENDRES 11:15
BENJAMI D SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 11:45
BENJAMI E SISTRELLS MPAL. AISS DISSABTE 09:00
BENJAMI F TRAJANA NARCIS SALA DISSABTE 11:00
BENJAMI G ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 09:45
BENJAMI H ARRABAL CALAF MPAL. CAN ZAM 1 DISSABTE 12:45
PRE BENJAMI A SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI B HORTA NARCIS SALA DISSABTE 09:30
PRE BENJAMI C MONTAÑESA NARCIS SALA DISSABTE 09:30
PRE BENJAMI D MARTINENC PETIT MARTINENC DISSABTE 13:15
PRE BENJAMI E HOSPITALENSE HOSPITALET CENTRE DIUMENGE 12:00

Més en

Sessió d’entrenament a la platja

Premsa21 de juliol de 2018

Ferran Jutglà, joventut i qualitat ofensiva

Premsa20 de juliol de 2018

Mario Iniesta assumeix la Direcció Esportiva

Premsa20 de juliol de 2018

Carta de comiat d’Àlex Redondo

Premsa19 de juliol de 2018