Partits cap de setmana (9-10 MAIG)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 9 i 10 de Maig de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP OLIMPIC DE XATIVA NARCIS SALA DIUMENGE 17:00
JUVENIL A MANLLEU MPAL. D’ESPORTS DE MANLLEU DIUMENGE 17:00
JUVENIL B SANT IGNASI NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL C MANIGUA NARCIS SALA DIUMENGE 19:30
JUVENIL D BELVITGE FEIXA LLARGA DIUMENGE 17:00
JUVENIL E CATALONIA LLARS MUNDET DIUMENGE 14:00
CADET A BORDETA DE LLEIDA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
CADET B ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DISSABTE 16:45
CADET C BARCINO NARCIS SALA DISSABTE 15:00
CADET D PERFORMANCE NARCIS SALA DIUMENGE 10:45
CADET E BARCINO NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
CADET F LA SALLE BONANOVA COL.LEGI LA SALLE DIUMENGE 15:00
INFANTIL A EUROPA MPAL. NOU SARDENYA DISSABTE 15:00
INFANTIL B RACING SARRIA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
INFANTIL C SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 14:30
INFANTIL D JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 9;00
INFANTIL E APA PPOBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 13:30
INFANTIL F BADALONA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
FEMENI C (CAD ) ARRBAL CALAF NARCIS SALA DIUMENGE 12:30
FEMENI D (INF 1º) EURPA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI A DAMM NARCIS SALA MARTES 19:30
ALEVI B BARCELONA JOAN GAMPER DISSABTE 10:30
ALEVI C SANT GABRIEL JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 15:00
ALEVI D DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 15:15
ALEVI E SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA HOSPITALET DISSABTE 13:45
ALEVI F LLEFIA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI G ALZAMORA COMPLEX CAN DRAGO DISSABTE 09:45
ALEVI H CINC COPES COMPLEX FORT PIENC DIUMENGE 14:15
ALEVI I HOSPITALENSE MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
ALEVI J PERFORMANCE CPMPLEX LA BASCULA DIUMENGE 09:15
BENJAMI A FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 16:45
BENJAMI B IGUALADA MPAL. LES COMES DIUMENGE 13:00
BENJAMI C SANT GABRIEL MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI D APA POBLE SEC MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI E BARCELONETA MPAL. BARCELONETA DISSABTE 10:45
BENJAMI G MARTINENC MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
BENJAMI H BUFALA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
PRE BENJAMI A FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI B PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 11:45
PRE BENJAMI C ARRABAL CALAF MPAL. CAN ZAM1 DISSABTE 14:00
PRE BENJAMI D CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 08:45

Més en

Color a la graderia, grisor a la gespa (1-1)

Premsa15 d'abril de 2018

Un derbi que pot ser decisiu

Premsa13 d'abril de 2018

La Selecció Catalana sub-12 convoca l’andreuenc Leandro Ebang

Premsa13 d'abril de 2018

Prèvia Sant Andreu Atlètic i Femení

Premsa13 d'abril de 2018