Partits cap de setmana (9-10 MAIG)

Calendari de partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 9 i 10 de Maig de 2015.

Rival Camp Dia Horari
1r EQUIP OLIMPIC DE XATIVA NARCIS SALA DIUMENGE 17:00
JUVENIL A MANLLEU MPAL. D’ESPORTS DE MANLLEU DIUMENGE 17:00
JUVENIL B SANT IGNASI NARCIS SALA DISSABTE 20:00
JUVENIL C MANIGUA NARCIS SALA DIUMENGE 19:30
JUVENIL D BELVITGE FEIXA LLARGA DIUMENGE 17:00
JUVENIL E CATALONIA LLARS MUNDET DIUMENGE 14:00
CADET A BORDETA DE LLEIDA NARCIS SALA DISSABTE 18:15
CADET B ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DISSABTE 16:45
CADET C BARCINO NARCIS SALA DISSABTE 15:00
CADET D PERFORMANCE NARCIS SALA DIUMENGE 10:45
CADET E BARCINO NARCIS SALA DIUMENGE 09:00
CADET F LA SALLE BONANOVA COL.LEGI LA SALLE DIUMENGE 15:00
INFANTIL A EUROPA MPAL. NOU SARDENYA DISSABTE 15:00
INFANTIL B RACING SARRIA NARCIS SALA DISSABTE 12:00
INFANTIL C SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 14:30
INFANTIL D JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 9;00
INFANTIL E APA PPOBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 13:30
INFANTIL F BADALONA MPAL. AISS DISSABTE 12:00
FEMENI C (CAD ) ARRBAL CALAF NARCIS SALA DIUMENGE 12:30
FEMENI D (INF 1º) EURPA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI A DAMM NARCIS SALA MARTES 19:30
ALEVI B BARCELONA JOAN GAMPER DISSABTE 10:30
ALEVI C SANT GABRIEL JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 15:00
ALEVI D DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 15:15
ALEVI E SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA HOSPITALET DISSABTE 13:45
ALEVI F LLEFIA MPAL. AISS DISSABTE 09:00
ALEVI G ALZAMORA COMPLEX CAN DRAGO DISSABTE 09:45
ALEVI H CINC COPES COMPLEX FORT PIENC DIUMENGE 14:15
ALEVI I HOSPITALENSE MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
ALEVI J PERFORMANCE CPMPLEX LA BASCULA DIUMENGE 09:15
BENJAMI A FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 16:45
BENJAMI B IGUALADA MPAL. LES COMES DIUMENGE 13:00
BENJAMI C SANT GABRIEL MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI D APA POBLE SEC MPAL. AISS DISSABTE 10:30
BENJAMI E BARCELONETA MPAL. BARCELONETA DISSABTE 10:45
BENJAMI G MARTINENC MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
BENJAMI H BUFALA MPAL. AISS DIUMENGE 09:00
PRE BENJAMI A FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DISSABTE 08:45
PRE BENJAMI B PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 11:45
PRE BENJAMI C ARRABAL CALAF MPAL. CAN ZAM1 DISSABTE 14:00
PRE BENJAMI D CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 08:45

Més en

Ferran Jutglà, joventut i qualitat ofensiva

Premsa20 de juliol de 2018

Mario Iniesta assumeix la Direcció Esportiva

Premsa20 de juliol de 2018

Carta de comiat d’Àlex Redondo

Premsa19 de juliol de 2018

El Sant Andreu engega motors

Premsa18 de juliol de 2018