Resultats – Cap de setmana (2-3 MAIG)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 2 i 3 de Maig de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP HURACAN SAN GREGORIO DISSABTE 1 – 1 E
JUVENIL A CORNELLA NARCIS SALA DIUMENGE 1 – 0 G
JUVENIL B SANT GABRIEL MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO DISSABTE 0 – 1 G
JUVENIL C GUINEUETA MPAL. GUINEUETA DISSABTE 1 – 4 G
JUVENIL D HORTA NARCIS SALA DISSABTE 4 – 1 G
CADET A GIRONA MPAL. TORRES DE PALAU DIMARTS
CADET B JUPITER NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
CADET C BELLVITGE FEIXA LLARGA DISSABTE 0 – 0 E
CADET D VILLAVERDE PENITENTS NOU TAXONERA DIUMENGE 1 – 3 G
CADET E MARTINENC MPAL. GUINARDO DISSABTE 2 – 1 P
CADET F GUINEUETA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 3 P
INFANTIL A REUS NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
INFANTIL B FUNDACIÓ EUROPA MPAL. L’ALIGA DIUMENGE 1 – 0 P
INFANTIL C HORTA NARCIS SALA DIUMENGE 0 – 3 P
INFANTIL D PUJADAS NARCIS SALA DISSABTE 4 – 3 G
INFANTIL E VILA OLIMPICA AGAPIT FERNANDEZ DISSABTE 5 – 1 P
INFANTIL F SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DIUMENGE 1 – 4 G
FEMENI D (INF 1º) FONTSANTA FATJO MPAL. FONTSANTA FATJO DISSABTE 4 – 7 G
ALEVI A HOSPITALET MPAL. L’HOSPITALET DILLUNS
ALEVI B DAMM NARCIS SALA DISSABTE 1 – 2 P
ALEVI C STOITKOV NARCIS SALA DIUMENGE 12 – 0 G
ALEVI D BARCELONA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 9 P
ALEVI E HOSPITALET NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 1 G
ALEVI F POBLE SEC LA SATALIA DISSABTE 1 – 3 G
ALEVI G HORTA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 5 P
ALEVI H HOSPITALET AT. NARCIS SALA DISSABTE 3 – 8 P
ALEVI I BUFALA MPAL. BUFALA DIUMENGE 1 – 7 G
ALEVI J SIMGUERLIN MPAL. AISS DISSABTE 1 – 4 P
BENJAMI A CORNELLA MPAL. DE CORNELLA DISSABTE 2 – 1 G
BENJAMI B BARCELONA NARCIS SALA DIUMENGE 3 – 1 G
BENJAMI C BARCINO MPAL. MENORCA DIVENDRES 0 – 6 G
BENJAMI D SANT MARTI CONDAL MPAL. ANDRADE DISSABTE 5 – 3 P
BENJAMI E SISTRELLS MPAL. AISS DISSABTE 2 – 2 E
BENJAMI F TRAJANA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 7 P
BENJAMI G ALZAMORA CAN DRAGO DISSABTE 2 – 0 P
BENJAMI H ARRABAL CALAF MPAL. CAN ZAM 1 DISSABTE 9 – 3 P
PRE BENJAMI A SARRIA CAN CARALLEU DISSABTE 4 – 7 G
PRE BENJAMI B HORTA NARCIS SALA DISSABTE 0 – 9 P
PRE BENJAMI C MONTAÑESA NARCIS SALA DISSABTE 11 – 0 G
PRE BENJAMI D MARTINENC PETIT MARTINENC DISSABTE 0 – 2 G
PRE BENJAMI E HOSPITALENSE HOSPITALET CENTRE DIUMENGE 12 – 0 P

Més en

Victòries del Juvenil A i del Sant Andreu Atlètic

Premsa24 de setembre de 2018

Retrobament amb la victòria (2-1)

Premsa23 de setembre de 2018

Duel directe al Narcís Sala

Premsa22 de setembre de 2018

Les prèvies: Juvenil A i Sant Andreu Atlètic

Premsa21 de setembre de 2018