Resultats – Cap de setmana (9-10 MAIG)

Resultats dels partits de la Unió Esportiva Sant Andreu per el cap de setmana del 9 i 10 de Maig de 2015.

Rival Camp Dia Resultat
1r EQUIP OLIMPIC DE XATIVA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 1 G
JUVENIL A MANLLEU MPAL. D’ESPORTS DE MANLLEU DIUMENGE 0 – 0 E
JUVENIL B SANT IGNASI NARCIS SALA DISSABTE 5 – 1 G
JUVENIL C MANIGUA NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 2 E
JUVENIL D BELVITGE FEIXA LLARGA DIUMENGE 1 – 3 G
JUVENIL E CATALONIA LLARS MUNDET DIUMENGE 4 – 1 P
CADET A BORDETA DE LLEIDA NARCIS SALA DISSABTE 3 – 2 G
CADET B ESPANYOL CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE DISSABTE 5 – 1 P
CADET C BARCINO NARCIS SALA DISSABTE 1 – 1 E
CADET D PERFORMANCE NARCIS SALA DIUMENGE 7 – 1 G
CADET E BARCINO NARCIS SALA DIUMENGE 2 – 2 E
CADET F LA SALLE BONANOVA COL.LEGI LA SALLE DIUMENGE 1 – 3 G
INFANTIL A EUROPA MPAL. NOU SARDENYA DISSABTE 0 – 3 G
INFANTIL B RACING SARRIA NARCIS SALA DISSABTE 6 – 3 G
INFANTIL C SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA DIUMENGE 1 – 5 G
INFANTIL D JUPITER MPAL. JUPITER DISSABTE 0 – 0 E
INFANTIL E APA PPOBLE SEC NARCIS SALA DISSABTE 4 – 3 G
INFANTIL F BADALONA MPAL. AISS DISSABTE 0 – 15 P
FEMENI C (CAD ) ARRBAL CALAF NARCIS SALA DIUMENGE 4 – 2 G
FEMENI D (INF 1º) EURPA MPAL. AISS DISSABTE 5 – 4 G
ALEVI A DAMM NARCIS SALA MARTES
ALEVI B BARCELONA JOAN GAMPER DISSABTE 5 – 1 P
ALEVI C SANT GABRIEL JOSE LUIS RUIZ CASADO DIUMENGE 6 – 1 P
ALEVI D DAMM NOU TAXONERA DISSABTE 3 – 3 E
ALEVI E SANTA EULALIA MPAL. SANTA EULALIA HOSPITALET DISSABTE 2 – 7 G
ALEVI F LLEFIA MPAL. AISS DISSABTE 2 – 2 E
ALEVI G ALZAMORA COMPLEX CAN DRAGO DISSABTE 4 – 5 G
ALEVI H CINC COPES COMPLEX FORT PIENC DIUMENGE 7 – 0 P
ALEVI I HOSPITALENSE MPAL. AISS DIUMENGE 4 – 4 E
ALEVI J PERFORMANCE CPMPLEX LA BASCULA DIUMENGE 4 – 1 P
BENJAMI A FUNDACIO EUROPA NARCIS SALA DISSABTE 4 – 2 G
BENJAMI B IGUALADA MPAL. LES COMES DIUMENGE 5 – 3 P
BENJAMI C SANT GABRIEL MPAL. AISS DISSABTE 5 – 2 G
BENJAMI D APA POBLE SEC MPAL. AISS DISSABTE 0 – 3 P
BENJAMI E BARCELONETA MPAL. BARCELONETA DISSABTE 3 – 9 G
BENJAMI G MARTINENC MPAL. AISS DIUMENGE 2 – 6 P
BENJAMI H BUFALA MPAL. AISS DIUMENGE 1 – 7 P
PRE BENJAMI A FUNDACIO GRAMA NARCIS SALA DISSABTE 6 – 1 G
PRE BENJAMI B PENYA ANGUERA ESCOLA INDUSTRIAL DISSABTE 2 – 7 P
PRE BENJAMI C ARRABAL CALAF MPAL. CAN ZAM1 DISSABTE 6 – 0 P
PRE BENJAMI D CINC COPES NARCIS SALA DISSABTE 8 – 0 G

Més en

Les prèvies: Juvenil A i Sant Andreu Atlètic

Premsa21 de setembre de 2018

Comunicat sobre l’estat mèdic de Víctor Alonso

Premsa20 de setembre de 2018

Victòria del Sant Andreu Atlètic i empat del Juvenil A

Premsa17 de setembre de 2018

Desconnexió mental (2-1)

Premsa16 de setembre de 2018